aktualizacja 

Takiej Werner nie zobaczycie w telewizji. Zareagowała nawet Rozenek

382

Anita Werner to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w kraju. Gwiazda TVN opublikowała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w telewizji. Na zdjęcie zareagowała nawet Małgorzata Rozenek.

Takiej Werner nie zobaczycie w telewizji. Zareagowała nawet Rozenek
Anita Werner (Instagram)

W sobotę 30 lipca br. odbył się 31. Bieg Powstania Warszawskiego. To już druga impreza Warszawskiej Triady Biegowej "Zabiegaj o Pamięć", organizowana w nowej formule współpracy Miasta Stołecznego Warszawy i Fundacji "Maraton Warszawski".

W biegu wzięła udział m.in. prowadząca "Fakty" TVN Anita Werner wraz ze swoim ukochanym Michałem Kołodziejczykiem. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka jest wielką pasjonatką biegania. Po całym wydarzeniu Werner opublikowała w sieci zdjęcia z biegu. Na fotografiach widzimy, że fryzura dziennikarki wygląda nieco inaczej niż zwykle. Wszystko przez deszczową pogodę. Ulewa nie przeszkodziła jednak parze w osiągnięciu celu.

Przemoczona, ale szczęśliwa, po drugim w moim życiu Biegu Powstania Warszawskiego. To wyjątkowy bieg i wyjątkowy wieczór, kiedy na starcie są z nami Powstańcy, kiedy w taki sposób - w biegu - można oddać im hołd, podziękować. Cieszę się, że mogłam tu być. A na pamiątkę zostaje mi piękny medal - napisała na Instagramie Anita Werner.

"Gratulacje i szacunek dla wszystkich z tego kilkutysięcznego tłumu, których nie powstrzymał deszcz i którzy tym biegiem uczcili rocznicę Powstania. 31 Bieg Powstania Warszawskiego. 10 km. Nasz czas oficjalny 58:45. Choć tym razem czas schodzi na drugi plan, liczy się obecność. #chwałabohaterom" - dodała dziennikarka.

Na post Werner zareagowała nawet Perfekcyjna pani domu. Fani dziennikarki także gratulują jej wytrwałości.

Gratulacje i szacunek za bieg i powód - napisała pod zdjęciami Małgorzata Rozenek.
Podziwiam i gratuluję. Wzruszyłam się. Wizerunek medalu bezcenny. Ciarki - czytamy w komentarzach.
Również biegłam! Gratulacje - napisała fanka Werner.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Przetakiewicz: "Każdy pokaz Chanel kosztuje 10 milionów euro"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić