aktualizacja 

Tego będzie uczyć Paulina Smaszcz. Cena? Kosmos

57

Paulina Smaszcz zdecydowała, że będzie nauczać seksu. Co ciekawe, jej porady nie będą tanie. Już wiadomo, na ile dokładnie wyceniła swoje usługi. Ci, którzy postanowią z nich skorzystać, w gratisie otrzymają... możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wykładowczynią.

Tego będzie uczyć Paulina Smaszcz. Cena? Kosmos
Paulina Smaszcz (AKPA, AKPA)

Paulina Smaszcz jest autorytetem dla wielu kobiet. Była żona Macieja Kurzajewskiego już od dłuższego czasu podróżuje po Polsce, by prowadzić wykłady dla pań działających w biznesie.

Coraz częściej udziela również porad dotyczących życia codziennego. Teraz zaplanowała warsztaty z okazji Dnia Kobiet. Zakres nauczania postanowiła poszerzyć o... seks.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Ewa Kasprzyk czuje się seksbombą?

Na ten temat zamierza szkolić za 399 zł od osoby. "Super Express" poinformował, że w tej cenie będzie można skorzystać z poczęstunku. Poza tym pojawi się możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wykładowczynią.

Paulina Smaszcz o seksie

Gdy Paulina Smaszcz była jeszcze żoną Macieja Kurzajewskiego, publicznie oznajmiła, że ceni sobie poranne zbliżenia. "Poranny seks pobudza lepiej niż kawa" - pisała w sieci przed kilkoma laty.

Na tym jednak nie poprzestała. Był taki czas, gdy polecała seks na jesienną chandrę, a także depresję.

Jest cudowny sposób na wszystkie takie problemy. Złoty środek na wszystko to są dwa połączenia: sport i seks. To wystarczy - zaznaczała w jednym z wywiadów.

Po rozwodzie w jej życiu sporo się pozmieniało. Smaszcz w związku z tym zaczęła publicznie narzekać na brak intymności. Uświadamiała też, jak istotnym elementem jest gra wstępna.

Zamiast prezentów, chcemy czułości i uwagi. Zamiast pustych deklaracji, szczerości i słów wypowiedzianych z troską i pasją. Zamiast pośpiechu i biegania, pragniemy odpoczynku, ciszy i czułości. Zamiast bezczynności, seksu z grą wstępną - podkreślała Paulina Smaszcz na instagramowym profilu.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić