aktualizacja 

Tego jeszcze nie było. Magda Gessler cała w pianie. Zdjęcie z wanny

42

Magda Gessler to jedna z najsłynniejszych polskich restauratorek i gwiazd telewizji. Charyzma i oryginalny wygląd zapewniły jej wielką rozpoznawalność i dziś nie ma chyba nikogo, kto nie słyszałby o prowadzącej "Kuchennych rewolucji". Tym razem nie w kuchni, a w wannie. Tak Magda Gessler całą w pianie zaskoczyła fanów.

Tego jeszcze nie było. Magda Gessler cała w pianie. Zdjęcie z wanny
Tego jeszcze nie było. Magda Gessler cała w pianie. Zdjęcie z wanny (AKPA, AKPA)

Magda Gessler to wielka gwiazda polskiej telewizji. Rozgłos przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje". Choć już wcześniej była znana w świecie kulinarnym, emisja kontrowersyjnego show sprawiła, że dziś chyba każdy wie, kim jest ekstrawagancka gwiazda z bujnymi lokami.

Restauratorka posiada kilka lokali sygnowanych swoim nazwiskiem. Oprócz tego występuje na antenie TVN, a także... prowadzi profil na Instagramie. To właśnie tam zamieszcza nagrania i zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Tym razem zaskoczyła fanów swoją fotografią z wieczornej pielęgnacji.

Magda Gessler w wannie, pozuje cała w pianie. Tego jeszcze nie było! Restauratorka postanowiła wskoczyć do wanny pełnej białej piany. Intymną fotografię opublikowała na Instagramie. Słynna platforma jest nieodłącznym elementem wizerunku gwiazdy.

Na zdjęciu, które pokazała Magda Gessler widać gwiazdę w łazience. Urządziła sobie królewską kąpiel. Restauratorka wskoczyła do wanny i zrobiła sporo piany. Co więcej, postanowiła się nią... obłożyć. Oprócz ramion i dekoltu, Magda Gessler zdecydowała, że zakryje swoje bujne loki. Z mydła zrobiła sterczący daszek. Tego widoku nie da się zapomnieć!

Uwagę zwraca fakt, że gwiazda bierze kąpiel w starannym makijażu. Na szyi ma charakterystyczny, dość duży naszyjnik, który towarzyszy jej podczas relaksu. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na twarz Magdy Gessler. Być może skorzystała z filtra, który podkreślił jej urodę. Zdjęcie można zobaczyć niżej. Wygląda uroczo?

Zobacz także: Magda Gessler: "Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę i położył mięso"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić