Przemek ze "Ślubu..." w umundurowaniu. "Ciężka jest to praca"

11

Przemysław Wereszczyński wziął udział w 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik szybko zyskał sympatię widzów. Fani obserwują go na Instagramie, gdzie właśnie pokazał się w nietypowym stroju. Ma na sobie charakterystyczne umundurowanie. - Ciężka jest to praca - stwierdził. Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmienił zawód?

Przemek ze "Ślubu..." w umundurowaniu. "Ciężka jest to praca"
Przemek ze "Ślubu..." w umundurowaniu. "Ciężka jest to praca" (Instagram, Przemysław Wereszczyński)

Przemysław Wereszczyński wystąpił w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie został połączony z Justyną, która szybko rozgościła się w jego mieszkaniu i poczuła się bardzo swobodnie. Ostatnio po powrocie Przemka z pracy uraczyła go niespodziewaną wizytą, co wręcz zszokowało pracownika BHP. To właśnie tą dziedziną zajmuje się uczestnik show TVN.

Mimo, że na co dzień zajmuje się bezpieczeństwem i higieną pracy, postanowił zrobić wyjątek wskakując w nietypowy dla siebie strój. Przemek założył strój służbowy jakim jest... umundurowanie strażackie. Właśnie w takich strojach gaszone są pożary! W sieci uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie w całym osprzęcie, z hełmem na głowie i gaśnicą w dłoni. - Ciężka jest to praca - przyznał.

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w stroju strażaka

Dlaczego Przemek występuje w stroju strażaka? Okazało się, że jest to specjalne szkolenie. - Tak się składa, że dzisiaj wziąłem udział w szkoleniu, które skłoniło mnie do refleksji jak ciężka jest to praca. W momencie kiedy ja, pomimo też różnych trudności, nadal jednak siedzę w ciepłym biurze - Oni walczą z żywiołem, często narażając też własne życie - wyznał na Instagramie.

Mąż Justyny podkreślił, że to właśnie strażacy często jako pierwsi przybywają na miejsca wypadków. Co więcej, "widzą rzeczy o których nawet ciężko myśleć i sobie wyobrazić". Na koniec wpisu wyraził wdzięczność za to, co robi straż pożarna.

Chłopaki, dziewczyny, wszyscy Wy wykonujący ten zawód czy zajmujący się pomocą ochotniczo - wielki szacunek dla Was. Dziękuję!
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić