Tego nie spodziewał się chyba nikt. Tym jeździ Agnieszka Fitkau-Perepeczko

92

Popularni aktorzy czy aktorki zazwyczaj wożą się luksusowymi samochodami, które mają sporą wartość. Inaczej jest w przypadku Agnieszki Fitkau-Perepeczko. Zaskakujące, czym na co dzień jeździ ta aktorka.

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Tym jeździ Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Agnieszka Fitkau-Perepeczko (akpa)

W maju 2022 roku Agnieszka Fitkau-Perepeczko obchodziła 80. urodziny. Aktorka podąża za trendami i stara się być aktywna w mediach społecznościowych.

Swoje życie relacjonuje m.in. za pośrednictwem Instagrama. Jej profil na tej platformie obserwuje niespełna 10 tys. osób.

Aktorka ochoczo dzieli się tam wydarzeniami ze swojego życia. Ostatnio opisała historię, która przytrafiła jej się na jednym z warszawskich parkingów. Do wpisu załączyła fotkę, na której widzimy ją obok samochodu.

Dzisiaj pojechałam po borówki do Hali Mirowskiej. (…)Tłok do parkowania, gorąco. Nagle jest miejsce. Jestem o sekundę szybsza od nieco otłuszczonego pana w średnim wieku. Wystartował ze mną prawie jednocześnie, ale sekunda przewagi jest po mojej stronie. Otłuszczony sapie z furii i ma morderstwo w oczach… No to ja do mojej przyjaciółki hondy: dalej kochana, nie dajmy się. No i pierwsze znalazłyśmy się w parkingowej działce - napisała Fitkau-Perepeczko.

Fitkau-Perepeczko jeździ starym autem

Uwagę przykuły nie tylko jej słowa, ale i samochód ze zdjęcia. Okazało się, że 80-latka nie jeździ jakąś luksusową furą, jak wiele innych aktorek.

Samochód Agnieszki Fitkau-Perepeczko ma około 20 lat. Jest to czerwona honda. Najwidoczniej dobrze jej służy, wobec czego nie decyduje się na zmianę pojazdu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić