aktualizacja 

Testament Ani Przybylskiej. Córka nie musi się martwić

67

Oliwia Bieniuk to prężnie rozwijająca się celebrytka. W wejściu do świata show-biznesu pomogło jej to, że jest córką słynnej matki Anny Przybylskiej. Nieżyjąca już aktorka zadbała o to, by Oliwii niczego nie zabrakło po wejściu w dorosłość.

Testament Ani Przybylskiej. Córka nie musi się martwić
Oliwia Bieniuk (AKPA)

Oliwia Bieniuk coraz śmielej poczyna sobie w świecie show-biznesu. Ma już za sobą sesje zdjęciowe, kontrakty reklamowe i wywiady czy też udział w programach telewizyjnych.

Jej kariera stopniowo się rozpędza. Sporą popularność Oliwii przyniosło to, że jest córką Anny Przybylskiej. Na jej rozpoznawalność bez wątpienia wpłynął również fakt, że wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami".

Oliwia na biedę narzekać nie może. Po występach w tanecznym show wzrosła liczba osób, które obserwują ją na Instagramie. To oczywiście wpłynęło na notowania u reklamodawców.

"Super Express" twierdzi, że Bieniuk już teraz może zarabiać około 10 tys. zł za posty sponsorowane na Instagramie. Pojawia się ich coraz więcej, zatem z pewnością te dochody będą rosły.

Mama zadbała o Oliwię Bieniuk

Anna Przybylska zatroszczyła się o przyszłość swojej pociechy. Pomponik donosi, że aktorka zostawiła testament, w którym zapisała jej spory majątek. Dostęp do niego uzyskała po wejściu w pełnoletniość.

To jednak nie wszystko. Przybylska zadbała również o to, by Oliwia wiedziała, co jest w życiu najważniejsze.

Ona zawsze mi powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnych decyzji - mówiła Oliwia w wywiadzie dla "Vivy!".
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić