Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Nowy look Magdy Gessler. Gdzie podziały się loki? Fani zaskoczeni

299

Magda Gessler znana jest nie tylko ze swojej niezwykłej charyzmy i osobowości, ale również charakterystycznego wyglądu - kolorowych strojów i burzy blond loków. Ostatnio jednak wstawiła na swoje media społecznościowe zdjęcie, które z pewnością niejednego fana wprawiło w osłupienie...

Nowy look Magdy Gessler. Gdzie podziały się loki? Fani zaskoczeni
Magda Gessler (AKPA, AKPA)

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. Jej bezkompromisowy charakter i talent kulinarny zaprowadził ją do telewizji. Nie trzeba było długo czekać, aż stała się marką samą w sobie.

Wszystko uzupełniał rzecz jasna charakterystyczny wygląd kulinarnego guru. Jej pozycja stała się ugruntowana, odkąd zaczęła prowadzić "Kuchenne rewolucje".

Choć kariera Gessler rozwinęła się błyskawicznie, na szczęście w życiu prywatnym musiała trochę poczekać. Jej pierwszy mąż Volkhart Müller zmarł w młodym wieku, przegrywając walkę z nowotworem, zostawiając ją z małym synkiem. Z drugim mężem Piotrem Gesslerem wzięła rozwód.

Ostatecznie jednak związała się z Waldemarem Kozarewskim - lekarzem mieszkającym na co dzień w Toronto. Restauratorka nie ukrywa, że płomienne uczucie jest na tyle silne, że nie przeszkadza im nawet tak duża odległość.

Spore zaskoczenie

Ostatnio znów spędzają czas razem, czym restauratorka chętnie dzieli się w sieci. Fani jednak na ostatnio wstawionym przez nią zdjęciu dopatrzyli się zupełnie innej fryzury. To dla niektórych było niemałe zaskoczenie.

Na fotografii nie ma śladu po jej charakterystycznej burzy blond loków. Co prawda nadal na głowie Gessler gości blond, jednak zabrakło burzy poskręcanych pasm.

Jak się okazało, fani byli zachwyceni nowym lookiem gwiazdy popularnego programu. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy.

Rewelacyjnie Pani wygląda. Świetna fryzura! Besos - pisała jedna z fanek.
Pięknie w tych włosach, fale - wtórowała druga.

A wam jak się podoba Magda Gessler w takich włosach? Pasują jej?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić