Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

To dlatego zniknął. Smutne doniesienia o Zborowskim

142
Podziel się:

Jest ulubieńcem polskich widzów, teraz ma problemy ze zdrowiem. Jak dowiedział się "Super Express", kilka tygodni temu Wiktor Zborowski przeszedł operację. Aktor nie może chodzić. Konieczna jest rehabilitacja. Z tego powodu artysta zmuszony był zrobić sobie przerwę w pracy.

To dlatego zniknął. Smutne doniesienia o Zborowskim
Wiktor Zborowski (AKPA)

Wiktor Zborowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiej sceny. Zagrał w kilkudziesięciu filmach i serialach, a ostatnio skupiał się głównie na pracy w teatrze. Popularny aktor z powodów zdrowotnych będzie musiał zrobić sobie jednak dłuższą przerwę od pracy.

Zborowski od kilku lat ma poważne problemy z kolanami. Niedawno przeszedł operację, po której czeka go rehabilitacja. Jak dowiedział się "Super Express", 71-latek obecnie nie może chodzić.

Niedawno odwołaliśmy "Boską", ponieważ Wiktor Zborowski, który jest po operacji kolana, nie był w tak dobrej formie, żeby mógł zagrać. Na dodatek obok jest Maciek Stuhr, który ma zerwane więzadła, ale powiedział, że zagra o lasce - powiedziała Krystyna Janda.

Zborowski bardzo chce wrócić do pracy w teatrze i robi wszystko, aby rehabilitacja przebiegła w szybkim tempie. Z racji jego wieku, nie wszystkie mięśnie regenerują się jednak tak, jakby sobie tego życzył.

Na powrót do pełnej sprawności po operacji potrzebuje jeszcze trochę czasu. Mimo wszystko Krystyna Janda jest bardzo wyrozumiałym pracodawcą i cierpliwie czeka na powrót Zborowskiego.

Zdarza się nam odwoływać, choć to ostateczność. W naszych teatrach gra 400 aktorów. Zawsze się coś musi zdarzyć przy takiej liczbie ludzi. U mnie przede wszystkim liczy się człowiek - dodała Janda.

– Dziękuję za troskę, już czuję się dobrze – powiedział z kolei Zborowski "Super Expressowi", gdy dziennikarze zapytali go o stan zdrowia.

Bogata kariera

Wiktor Zborowski debiutował na ekranie w jednym z odcinków "Czterdziestolatka" (1974), zatytułowanym "Karta ze Spitsbergenu, czyli oczarowanie". Potem występował m.in w filmach "Kogel mogel" i "Galimatias czyli Kogel-mogel 2", "Sztuce kochania", "Goodbye Rockefeller", Och, Karol 2" , "Świt", "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" czy ostatnio w "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zachwycona programem 500+
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(142)
Emeryt
4 tyg. temu
Karma wraca
Izunia
4 tyg. temu
Ulubieniec,nie przesadzacie? JEST ulubieńcem tych z PO reszta narodu polskiego ma to gdzieś. Jaki on dla Polski Tak Polacy dla niego.
Metro66
4 tyg. temu
Kolejnego foliarza antypisowskiego jad wypala od środka .
Alina
4 tyg. temu
Co zrobić, taki wiek i wszystko powoli zaczyna szwankować, a szczególnie kolana i biodra.. Endoproteza kolana, rehabilitacja i można wracać do pracy. Ale trzeba się przygotować na drugie kolano.. A wtedy wszystko się powtarza...operacja, rehabilitacja i powrót do pracy z dwoma sztucznymi 😆kolankami.
Vip
miesiąc temu
Fajny aktor ale bez przesady nie on pierwszy.
Fanka
miesiąc temu
Wspanialy aktor zawsze milo Go ogladac na ekranie i w teatrze .duzo zdrowia zycze iszybkiego powrotu na deski teatru niech jeszcze cieszy swoich fanow
Icek rabin
miesiąc temu
Jest ulubieńcem Andrzeja Mordachaja Beata bliźniaczego samego Andrzeja Morozowskiego że szczujni TVN24
Miki
miesiąc temu
To co to za tytuł ..jakby umierał
ass
miesiąc temu
teraz, nie ma charakterystycznych aktorów.. ..jak oglądam filmy polskie, to tracę orientację, kto jest kim, i o co chodzi... ..wszyscy są POdobni do siebie i bełkocą tak samo.. ..może by tak wywalić z roboty parę osób na filmówce, żeby było normalniej???
hanna
miesiąc temu
Panie Zborowski proszę pozamykać buzie córkom bo nie mają nic mądrego do powiedzenia
Wieloletni ob...
miesiąc temu
Święte słowa jak mawiał klasyk " karma wraca ".
kobra
miesiąc temu
Janda i wszystko jasne dno i wodorosty , plagi egipskie to dobroczynność wobec narracji tego coś!
RABIN
miesiąc temu
Ni i...........................?
RABIN
miesiąc temu
Ni i...........................?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić