Basia Żelazko
Basia Żelazko| 

To już oficjalne. Rozwód Schwarzeneggera po latach kłamstw i zdrad

17

Filmowy Terminator ma wiele "za uszami", jeśli chodzi o lojalność i wierność. 10 lat temu wybuchł prawdziwy skandal, ale dopiero 28 grudnia tego roku Schwarzenegger i jego żona zostali oficjalnie rozwodnikami.

To już oficjalne. Rozwód Schwarzeneggera po latach kłamstw i zdrad
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver w Cannes w 2003 r. (AKPA, AKPA)

Arnold Schwarzenegger i dziennikarka Maria Shriver wzięli ślub w 1986 roku. Przez lata uchodzili za przykładne małżeństwo, ceniące tzw. tradycyjne wartości. Wszystko to oczywiście było fasadą dla kłamstwa, w którym żył hollywoodzki aktor.

10 lat temu wyszło na jaw, że trzynastoletni wówczas syn gosposi państwa Schwarzeneggerów jest synem aktora. Tego było za wiele dla Marii, która odeszła od męża. Ogłoszono separację.

Teraz amerykański serwis TMZ donosi, że pod koniec grudnia w sądzie Los Angeles aktor i Shriver złożyli ostatnie podpisy pod dokumentami, przypieczętowując koniec swojego małżeństwa.

Nie wiadomo, w jaki sposób małżonkowie podzielili się majątkiem wycenionym na 400 mln dol. Pewne jest, że przed ślubem nie podpisali intercyzy, więc żona miała wszelkie prawa do otrzymania pokaźnej sumy i udziałów w nieruchomościach.

Zobacz także: Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić