To koniec. Halina Młynkowa wydała oświadczenie

17

Halina Młynkowa uznała, że to dobry moment na zmiany w życiu zawodowym. Za pośrednictwem mediów społecznościowych popularna wokalistka ogłosiła rozstanie. Jednocześnie zaznaczyła, że rozpoczyna nowy etap.

To koniec. Halina Młynkowa wydała oświadczenie
Halina Mlynkova (akpa)

Halina Młynkowa to kompozytorka, piosenkarka, ale i autorka tekstów. Od 2003 roku spełnia się w roli solistki. Wcześniej natomiast była wokalistką zespołu Brathanki. Jej głos znamy z takich przebojów jak "Czerwone korale" czy też "W kinie, w Lublinie".

Młynkowa wydała cztery solowe albumy. To "Etnoteka", "Po drugiej stronie lustra", "Życia mi mało" oraz "Adeste Fideles". Ostatni jej album trafił do sprzedaży w minionym roku.

Halina Młynkowa spełnia się nie tylko w roli artystki. Jest też mamą dwójki dzieci. Jej pierwszy syn ma już 18 lat. Piotr to owoc związku z aktorem i prezenterem Łukaszem Nowickim. W 2015 roku Młynkowa wyszła za Leszka Wronę, ale niestety pięć lat później to małżeństwo się rozpadło.

Następnie gwiazda związała się z Marcinem Kindlą. Z nim ma drugiego syna. W 2021 roku na świat przyszedł Leo.

Halina Młynkowa zdecydowała. Kolejne zmiany

Teraz Młynkowa uznała, że to dobry czas na zmiany. Tym razem zdecydowała się na istotną modyfikację w swojej karierze. Na instagramowym profilu artystki pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że zakończyła współpracę z dotychczasową agencją impresaryjno-koncertową.

Chciałam Wam powiedzieć, że w moim życiu zawodowym nastąpiły duże zmiany. Nasze drogi z Joasią Gajewską, JGMusic, rozchodzą się. Od dziś rozpoczynam współpracę z KMevents, Kindla Music, czyli z Marcinem Kindla i jego ekipą - oznajmiła Młynkowa.

Jednocześnie Młynkowa podziękowała dotychczasowej agentce za owocną współpracę. Fanów zaprosiła natomiast do udziału w jej trasie koncertowej. Zamierza ją rozpocząć już w październiku 2022 roku. Premierowy koncert został zaplanowany w Świętochłowicach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Największa taka zbiórka w polskim internecie. Strzyczkowski o początkach Radia 357
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić