Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ESO
|

To koniec. W piątek rano ukazały się informacje o Ogórek i Jakimowiczu

957
Podziel się

Magdalena Ogórek nie chce dłużej prowadzić programu "W kontrze", który jest emitowany na TVP Info - donosi "Super Express". Powód? Dziennik wskazuje, że to przez Jarosława Jakimowicza, który program współprowadzi. Ogórek zabrała głos w sprawie swego odejścia z "W kontrze".

To koniec. W piątek rano ukazały się informacje o Ogórek i Jakimowiczu
Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz. (screen z programu "W kontrze" TVP Info)
bFdUgdyZ

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz od sierpnia 2020 r. wspólnie prowadzą program "W kontrze", emitowany na antenie TVP Info. Do niedawna uchodzili za zgrany duet telewizyjny.

Magdalena Ogórek ma dość Jakimowicza?

Od jakiegoś czasu ich relacje nie układają się już tak dobrze - donoszą media. Jak dowiedział się "Super Express", Magdalena Ogórek nie chce dłużej współpracować z Jakimowiczem.

bFdUgdzb

Wedle nieoficjalnych ustaleń, prowadzący program "W kontrze" od dłuższego czasu się nie dogadywali. Dziennikarka zaś w wielu kwestiach ma mieć odmienne poglądy niż Jakimowicz.

Zawodowo stawiane są przed nami różne wyzwania i trzeba im sprostać, natomiast prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie "W kontrze". Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej - wyznała Ogórek w rozmowie z "Super Expressem".
bFdUgdzh

Dziennikarz tabloidu poprosił o komentarz w tej sprawie dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - Jarosława Olechowskiego, który nie chciał zdradzić więcej szczegółów na temat relacji dziennikarzy. Zapewnił jednak, że Magdalena Ogórek nie zniknie z TVP Info.

Program "W Kontrze" jak sama nazwa wskazuje był pomyślany tak, by prowadzący trochę się spierali, trochę podszczypywali antenowo, ale z przymrużeniem oka, z luzem i lekkością. Ta formuła spodobała się widzom, o czym świadczą wyniki oglądalności programu, który podniósł średnie długookresowe udziały TVP Info w polskim rynku telewizyjnym. Ale kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły "W kontrze" i poszerzeniem grona prowadzących - powiedział Olechowski, cyt. przez "SE".

- Jednocześnie razem z panią redaktor Magdaleną Ogórek pracujemy nad nowym programem w TVP Info. Będzie to program codzienny i bardzo angażujący, stąd rozważane jest odejście redaktor Ogórek z "W Kontrze". Ale nic nie jest jeszcze przesądzone - dodał Olechowski.

Od listopada, gdy Magdalena Ogórek poinformowała o zakażeniu koronawirusem, jej miejsce w programie zajęła Agnieszka Oszczyk.

bFdUgdzi
Zobacz także: Skandaliczne słowa Czarnka w Sejmie. Stanowcza reakcja Lewicy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdUgdzC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(957)
oijhgf
5 min. temu
Jedno drugiego warte.
tacho
34 min. temu
kajdanki, jakimowicz, trzask bramy - bezcenne!!!
Beti
1 godz. temu
Oj. Bo się popłaczę. Strasznie będą za panią tęsknić. Ale kto.
bFdUgdzD
pio
2 godz. temu
a kiedy tego gwiazdora wezwie prokurator
Zenek
3 godz. temu
Wiadomym jest że Ogórkowa właśnie się rozwodzi. Notabene zapewne uzyska rozwód kościelny co już stało się normą wśród partii rządzącej. Wielokrotnie pojawiały się zdjęcia jak to czule żegnali się po programie, co niestety źle wpływa na wizerunek Ogórkowej podczas rozwodu, a jej mąż i jego prawnicy zacierają przy tym ręce. I oto cały powód niedogadywania.
Nie oglądam T...
3 godz. temu
Precz z mową nienawiści w TVP
krempal
3 godz. temu
Jakimowicz nie zakisił ogórka?
KACZYZM to zł...
4 godz. temu
A kto jeszcze ogląda TVPiS?
denaturat
7 godz. temu
Oboje żle skończą ....
Violka
8 godz. temu
Wcale tak nie musi być ona mogła dostać swój program.Pasowali do siebie.Jak ktoś nie lubi niech ogląda inne stacje
ciek
9 godz. temu
To nie jest dobry człowiek! Źle mu z oczu patrzy!
Rico
9 godz. temu
Dajcie Jakimowiczowi podobnego typa jak On.To bedzie oglądalność.
Barbara
11 godz. temu
Koniec bara bara?
bFdUgdzv
sts
16 godz. temu
Oj Magdalenka widzi, że PiS traci poparcie i zaczyna zmieniać poglądy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić