To nie żart. Takie wykształcenie mają bracia Mroczkowie

97

Bracia Mroczkowie zdobyli gigantyczną popularność za sprawą serialu "M jak miłość". Choć kojarzy ich prawie każdy, to niewiele osób wie, jakie mają wykształcenie. Można się nieźle zdziwić.

To nie żart. Takie wykształcenie mają bracia Mroczkowie
Marcin i Rafał Mroczek (AKPA)

Bracia Mroczkowie pochodzą z Siedlec. Tam się urodzili, tam też dorastali. Właśnie na Mazowszu rozwijali swoje taneczne umiejętności. Talenty szlifowali od najmłodszych lat w zespole Caro Dance.

Niewątpliwie lekcje tańca bardzo przydały się Rafałowi Mroczkowi. Aktor w parze z Edytą Herbuś wystąpił w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami". Duetowi udało się dotrzeć do półfinału.

Casting do "M jak miłość" bracia Mroczkowie wygrali w wieku 18 lat. Właśnie dzięki temu serialowi zdobyli ogólnopolską rozpoznawalność. Co ciekawe, bliźniaków na casting zgłosiła ich mama. O wszystkim dowiedzieli się po fakcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wykształcenie Kaczyńskiego. Posłanka klubu PiS zaskoczona

Takie wykształcenie mają Marcin Mroczek i Rafał Mroczek

Ciekawostką jest, że bracia Mroczkowie nie mają wykształcenia aktorskiego. Rafał studiował na Wydziale Inżynierii Lądowej i ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo.

Jego brat Marcin też wybrał Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki. Studia skończył z tytułem inżyniera budownictwa.

Bracia Mroczkowie swego czasu postanowili rozwinąć własny biznes. "W 2007 roku Mroczkowie założyli Mroczek House, agencję zajmującą się organizacją wydarzeń i obsługą wszelkiego rodzaju imprez. Nie mieli jednak czasu albo chęci (albo czasu i chęci), by doglądać interesów. Większość obowiązków spadła wówczas na ich wspólnika, który również się nie przemęczał, bo wbrew założeniom świeżo upieczonych celebrytów klientów wcale nie przybywało" - podawało niedawno Radio Zet.

Ostatecznie firma upadła. Winą za taki stan rzeczy obarczony został partner biznesowy Mroczków. Niestety, ich przedsięwzięcie nie przyniosło oczekiwanych efektów...

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić