aktualizacja 

To on wysłał Sarę James do USA. Zna go cała Polska

194

Sara James otrzymała złoty przycisk po występie w "America's Got Talent". Okazuje się, że do programu zgłosiła się za namową swojego managera. Jest nim doskonale znany Polakom Igor Herbut, wokalista zespołu LemON.

To on wysłał Sarę James do USA. Zna go cała Polska
To on wysłał Sarę James do Ameryki. "Jest diamentem" (AKPA, Instagram, @Simon Cowell, AKPA)

Igor Herbut od lat jest aktywny na polskim rynku muzycznym. Oprócz występów scenicznych, wokalista zespołu LemON postanowił zająć się czymś nowym. Założył agencję Las Management.

Okazuje się, że to właśnie Igor Herbut jest managerem Sary James. 13-latka właśnie dostała się do amerykańskiego "Mam talent!", gdzie otrzymała od Simona Cowella złoty przycisk. Dzięki temu, przechodzi do odcinków live i nie odpadnie w ciągu dalszych eliminacji.

W najnowszym wywiadzie dowiadujemy się, jak Sara James poznała Igora Herbuta. 13-latka przyjechała z mamą na koncert zespołu LemON pod Zieloną Górą. "Spotkaliśmy się przed, żeby trochę pogadać. Usłyszałem, że są zagubione i nie wiedzą, co robić. Ja też tak się kiedyś czułem" - wyznał "Plejadzie" Herbut.

Pod koniec naszej rozmowy powiedziałem jej, że od dłuższego czasu myślałem o tym, żeby założyć management. (...) No więc postanowiłem, że będziemy razem działać. I to się dzieje.

Herbut dodał, że jego podopieczna "jest diamentem". Widzi w niej siebie sprzed lat. "Pojawiła się Sara James, która jest diamentem. Patrząc na nią, widzę siebie sprzed lat. Też byłem młody, szczery i bardzo naiwny. Zupełnie nie wiedziałem, jak się odnaleźć w muzycznym świecie" - stwierdził.

To wokalista zespołu LemON wysłał młodą gwiazdę do talent show? Jak sam mówi, jest dumny, że zaszła tak daleko. Sara James wystąpiła w "America's got talent" i być może niedługo zawładnie nie tylko polską sceną muzyczną, ale również rynkiem zagranicznym.

Udało mi się stworzyć dla niej cały band. Chłopcy świetnie grają i na koncertach wypadają kapitalnie. Poza tym, jestem dumny, że udało się wysłać Sarę do Los Angeles i nastąpił tam wielki wybuch na Słońcu. Jaram się! I nie chciałbym, że ta iskra we mnie zgasła. - podsumował Igor Herbut.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Viki Gabor: "Uodporniłam się na hejt. Who cares?"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić