aktualizacja 

Trudne chwile w domu Piaska. Niepokojące wieści

177

Andrzej Piaseczny ma za sobą trudne miesiące. "Rewia" podaje, że w jego domu było nerwowo, a wszystko ze względu na stan zdrowia matki celebryty. 85-latka musiała trafić do szpitala.

Trudne chwile w domu Piaska. Niepokojące wieści
Andrzej Piaseczny (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu przestał skrywać sferę prywatną przed mediami. Celebryta dokonał głośnego coming outu, a poza tym zaprosił do domu pod Kielcami kamery programu "Uwaga". "Piasek" mieszka tam od wielu lat. Wszystko dlatego, że - jak twierdzi - życie w stolicy jest dla niego bardzo męczące.

Właśnie we wspomnianej produkcji Piaseczny mówił, że opiekuje się schorowaną mamą. Kobieta wprowadziła się do jego willi. Artysta mieszka w niej razem ze swoim partnerem.

Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji - mówił jakiś czas temu w podcaście "Wprost przeciwnie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Zacząłem się jąkać". Tak Piasek poznał Ninę Terentiew

Partner Piasecznego jest dla niego niewątpliwym wsparciem. Pomaga mu w opiece nad schorowaną matką. Andrzej musi regularnie wyjeżdżać do Warszawy i w inne rejony kraju, więc taka asysta jest jak najbardziej cenna.

Andrzej Piaseczny ma za sobą trudne chwile

Niestety, teraz okazało się, że ostatnio Piaseczny znów przeżywał trudne momenty. Wszystko ze względu na to, że jego matka podupadła zdrowotnie. Konieczna była hospitalizacja.

Andrzej Piaseczny po raz kolejny był przy niej, kiedy przechodziła poważną operację i troskliwie zajmuje się nią w czasie rekonwalescencji - podaje "Rewia".

Matka "Piaska" zdążyła już wrócić do willi pod Kielcami. Tam może liczyć na wsparcie domowników.

Takiego syna pani Alicji Piasecznej można tylko pozazdrościć. (...) Jest bez granic oddany mamie i zawsze gotów jej pomagać - dodała "Rewia".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić