Tyle Beata Kozidrak wypiła w dniu pijackiego rajdu. Padniesz!

167

Pojawiły się nowe informacje na temat pijackiego rajdu Beaty Kozidrak. "Super Express" dotarł do aktu oskarżenia, z którego wynika, ile alkoholu wypiła wokalistka zespołu Bajm.

Tyle Beata Kozidrak wypiła w dniu pijackiego rajdu. Padniesz!
Beata Kozidrak (akpa, AKPA)

Na początku września o Beacie Kozidrak zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej pijackiego rajdu ulicami Warszawy.

Pojazd rozpędzał się i gwałtownie hamował, wjeżdżał na sąsiedni pas ruchu, co wymuszało reakcję innych uczestników ruchu, wjeżdżał na krawężnik - zeznał jeden ze świadków zdarzenia, cytowany przez "Super Express".

Właśnie wtedy kobieta jadąca za gwiazdą zadzwoniła na policję. Poruszała się za nią, a jednocześnie pozostawała w kontakcie z dyżurnym policji. Dzięki tej kooperacji piosenkarkę udało się zatrzymać.

Ile wypiła Beata Kozidrak? Wszystko jasne

Wokalistkę poddano badaniu alkomatem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. "I badanie wykazało 0,93 mg/l, II badanie wykazało 0,96 mg/l" - można przeczytać w akcie oskarżenia, który cytuje "Super Express". Kozidrak zapytano też o to, co piła i w jakich ilościach.

Oświadczyła, iż była na spotkaniu, które zakończyło się około 2:00 w nocy 1 września 2021r., zaś na spotkaniu tym spożywała wino w łącznej ilości około jednego litra - przekazano w akcie.

Kozidrak została zabrana do Komendy Rejonowej Policji Warszawy. Tam jeszcze trzykrotnie wykonano jej badanie na ilość alkoholu.

I badanie wykazało 0,83 mg/l, II badanie wykazało 0,87, III badanie wykazało 0,85 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Gwiazda przyznała się do winy i czeka na termin rozprawy sądowej - napisano we wspominanym dokumencie.
Zobacz także: Piotr Zelt o walce z depresją. Przyznał się publicznie, że potrzebował leczenia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić