Tyle w dzień może zarobić Małgorzata Socha. Po prostu kosmos!

167

Małgorzata Socha jest kuszona przez produkcję "M jak miłość". By przekonać ją do przyjęcia propozycji, zaoferowano bardzo atrakcyjną stawkę za dzień pracy na planie. Wysokość honorarium dla gwiazdy zwala z nóg!

Tyle w dzień może zarobić Małgorzata Socha. Po prostu kosmos!
Małgorzata Socha (Licencjodawca, AKPA)

Małgorzata Socha już od wielu lat występuje przed kamerą. Chyba nikomu nie trzeba jej specjalnie przedstawiać, bo to niewątpliwie aktorka ciesząca się dużą popularnością. Zawdzięcza ją przede wszystkim serialowi "Na Wspólnej". W tej produkcji od początku wcielała się w rolę Zuzy.

W końcu postanowiła zrezygnować z tej pracy. Taką decyzję podjęła po... 16 latach występowania w "Na Wspólnej".

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat - wyjaśniała w rozmowie z jastrzabpost.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krystyna Przybylska o utracie córki

Małgorzata Socha skusi się na transfer?

Teraz pojawiły się doniesienia, że Małgorzata Socha może trafić do "M jak miłość". Ten serial od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej i przyciąga przed ekrany telewizorów liczne grono widzów.

Pan Lampka (producent "M jak miłość" - dop. red.) ceni sobie talent Małgosi. Bardzo miło wspomina współpracę z nią. Jeśli tylko aktorka wyrazi chęć, z pewnością znajdzie się dla niej odpowiednia rola - powiedziało źródło "Super Expressu".

Rzekomo twórcy serialu TVP proponują Małgosi kosmiczną stawkę. "Fakt" donosi, że za jeden dzień zdjęciowy miałaby zarabiać aż sześć tysięcy złotych! Na planie pojawiałaby się natomiast dziesięć razy w miesiącu.

Łatwo zatem policzyć, że oznaczałoby to miesięczne zarobki na poziomie 60 tysięcy złotych. To niewątpliwie zawrotna suma. Póki co nie wiadomo jednak, czy Małgorzata Socha postanowi przyjąć propozycję.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić