aktualizacja 

Tylko pozazdrościć. Tak wypoczywa Oliwia Bieniuk. Mocno przykuwa uwagę

59

Oliwia Bieniuk ładuje akumulatory. Młoda celebrytka udała się do Hiszpanii, gdzie wypoczywa w doskonałych warunkach. Chyba każdy chciałby znaleźć się na jej miejscu.

Tylko pozazdrościć. Tak wypoczywa Oliwia Bieniuk. Mocno przykuwa uwagę
Oliwia Bieniuk (AKPA)

Oliwia Bieniuk rozwija skrzydła w show-biznesie. Bez wątpienia sporą popularność przyniosły jej poczynania w "Tańcu z gwiazdami". Rozpoznawalna była oczywiście już wcześniej, a wszystko za sprawą tego, że jest córką nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej.

Bieniuk jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Regularnie publikuje nowe zdjęcia czy nagrania. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko 250 tysięcy osób.

Ostatnio Oliwia udała się w podróż do Hiszpanii. Na InstaStories pokazała natomiast krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak zażywa kąpieli słonecznej.

Oliwia Bieniuk pojechała na wakacje. Co za luksus!

Z materiałów udostępnionych przez Oliwię Bieniuk w przestrzeni internetowej jasno wynika, że odpoczywa w doskonałych warunkach. Są baseny, są palmy, jest świetna pogoda - czego chcieć więcej?

Śmiało można spekulować, że Bieniuk na wakacjach nie oszczędzała. Relaks natomiast na pewno jej się przyda, bo ostatnio miała trochę na głowie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić