Tym razem miał rację. Wizja Jackowskiego strzałem w dziesiątkę

120

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma za sobą kolejną audycję "na żywo" przeprowadzoną za pośrednictwem platformy YouTube. Profeta podzielił się dość zaskakującym doświadczeniem. Ujawnił też, że tym razem miał rację!

Tym razem miał rację. Wizja Jackowskiego strzałem w dziesiątkę
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube, YouTube)

Jasnowidz na wstępie zaprezentował swoim słuchaczom maila, którego dostał 30 stycznia 2023 roku. Treść dotyczyła zaginionych dokumentów. Wiadomość wysłał tłumacz. Autor opisywał pasmo nieszczęść, które prześladowało jego i jego rodzinę.

Zaczęło się od zepsutego samochodu. Nieco później mężczyzna zorientował się, że nie ma w kurtce dokumentów, które powinny się tam znajdować.

Poszukiwania zaginionych papierów okazały się bezskuteczne - spostrzegł Krzysztof Jackowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Poszkodowany postanowił zapytać jasnowidza, czy jego zdaniem dokumenty znajdują się gdzieś w okolicy. - Gdy czytam maila, następuje poczucie. Ja poczułem. Tu mamy czaso-okres. - dodał profeta.

Ja w czasie wizji poczułem, że te dokumenty są w dobrze jemu znanym miejscu, czyli tam, gdzie mieszka. W pomieszczeniu gospodarczym - podkreślił wieszcz.

Krzysztof Jackowski odpisał na maila zrozpaczonego mężczyzny

Jackowski odpowiedział mężczyźnie, który był zrozpaczony utratą dokumentów. - Odpisałem mu tak: "Szanowny panie, mam poczucie, że pan te dokumenty w oprawce ma położone gdzieś w garażu, albo jest to pomieszczenie gospodarcze. Te dokumenty nie zostały zgubione na terenie otwartym. To leży w pomieszczeniu gospodarczym i mam poczucie, że nie jest to dla pana obce miejsce. Proszę na okoliczności mojego poczucia przeszukać takie miejsca" - wyjaśnił.

Na reakcję mężczyzny Jackowski nie musiał długo czekać. Odpowiedział, że dokumenty rzeczywiście znajdowały się w miejscu, które... wskazał profeta!

Tym razem zatem Jackowski miał rację. Niejednokrotnie jednak jego przewidywania nijak miały się do rzeczywistości. Właśnie dlatego trzeba je traktować z przymrużeniem oka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić