BOB| 

"U nas jest totalny syf". Zdziwisz się, jak wygląda dom Agnieszki Chylińskiej

112

Polskie gwiazdy przeważnie żyją w luksusowych domach, w których przepych aż bije po oczach. A jak mieszka uwielbiana artystka, Agnieszka Chylińska? Okazuje się, że inaczej niż mogliśmy sobie wyobrażać.

"U nas jest totalny syf". Zdziwisz się, jak wygląda dom Agnieszki Chylińskiej
Jak wygląda dom Agnieszki Chylińskiej? (AKPA, Kurnikowski)

Agnieszka Chylińska dzięki swojej działalności muzycznej i telewizyjnej dorobiła się dużych pieniędzy. Wokalistka mogłaby sobie zatem pozwolić na życie w luksusie. Nie dziwi więc, że fanów interesuje, jak na co dzień mieszka jurorka "Mam talent!".

Tak mieszka Agnieszka Chylińska

45-latka niespecjalnie chwali się swoim domem. Na niektórych materiałach na Instagramie można jednak dostrzec, jak żyje. Fani mogą być zdziwieni, bo w jej przypadku nie ma mowy o designerskich wnętrzach, czy luksusowych meblach.

Chylińska żyje skromnie i niespecjalnie przykłada wielką uwagę do wystroju wnętrz. W jej domu można znaleźć wiele półek z książkami, zdjęcia najbliższych, a w oczy rzuca się chaos. Ona sama się z tym nie kryje.

- U nas w domu jest totalny syf, ale ku**a telewizor, to jest taka stara szkoła: "ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony", Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: "A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?", a Krystyna mnie podpi*****a i mówi: "A bo mama nam pokazywała, z którym piłkarzem się ożeni - opowiadała w "Super Expressie".

Na poniższych materiałach możecie zobaczyć, jak mieszka Agnieszka Chylińska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sukces Chylińskiej. Jej książka sprzedaje się jak ciepłe bułeczki
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić