aktualizacja 

Ubrała się tak na wesele. Reakcja ludzi jednoznaczna

11

Ostatnio hejterzy bezpardonowo zaatakowali Izabelę Janachowską. Wszystko za sprawą tego, że opublikowała zdjęcie w białej sukni. Internauci momentalnie uznali, że właśnie w takiej kreacji poszła na ślub Ewy Wachowicz. Czy rzeczywiście tak było?

Ubrała się tak na wesele. Reakcja ludzi jednoznaczna
Izabela Janachowska (AKPA)

Izabela Janachowska ostatnio wrzuciła do sieci fotkę, na której zapozowała w białej sukni. Obok gwiazdy stał jej mąż Krzysztof Jabłoński w czarnym smokingu.

Gdy media obiegła wiadomość o ślubie Ewy Wachowicz, internauci momentalnie połączyli kropki. Byli praktycznie przekonani, że ta migawka została wykonana przy okazji ceremonii Wachowicz.

Zbulwersowało ich więc to, że Janachowska złamała podstawową zasadę. Chodzi o kwestię tego, że biała suknia zarezerwowana jest dla panny młodej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sprawdziliśmy, czy Polacy dają napiwki w restauracjach. Jesteśmy zdumieni

Internauci byli bezlitośni. Mocno krytykowali Izę, twierdząc, że osoba prowadząca program o weselach powinna doskonale znać obowiązującą etykietę.

Janachowska chyba nie zna zasad savoir-vivre. Pierwsze faux-pas - biała sukienka. Drugie - na ślub nie przychodzi się w wieczorowej sukni - czytamy w jednym z komentarzy.

Iza Janachowska ostro o hejterach

Lawina krytyki sprawiła, że Izabela Janachowska postanowiła zareagować. Bardzo dosadnie odpowiedziała hejterom i ucięła plotki na temat jej kreacji na wesele Ewy Wachowicz.

Łykacie jak pelikany. Więcej, jak komuś się coś nie spodoba, od razu zaczyna hejtować - napisała gwiazda.

Na tym jednak nie poprzestała. Chwilę później wskazała, jak powinni czuć się ci, którzy plotkowali na temat jej ubioru na wesele koleżanki z branży telewizyjnej.

Ludzie, którzy powinni się wstydzić za te wszystkie hejterskie komentarze à propos mojego nieodpowiedniego stroju na weselu, na którym mnie nie było. Mam nadzieję, że wam w pięty pójdzie. Jesteście beznadziejni - podsumowała ostro Iza Janachowska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić