Ujawniono ostatnią rozmowę księżnej Diany przed śmiercią. "Była zdesperowana"

7

Richard Kay był ostatnią osobą, do której księżna Diana zadzwoniła przed śmiercią w 1997 roku. Brytyjski dziennikarz ujawnił w nowym filmie dokumentalnym, o czym rozmawiał z księżną chwilę przed tragedią.

Ujawniono ostatnią rozmowę księżnej Diany przed śmiercią. "Była zdesperowana"
Księżna Diana zginęła w wypadku. (Getty Images)

Policja poinformowała Richarda Kaya, że był ostatnią osobą, z którą księżna Diana rozmawiała przez telefon, zanim zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu w 1997 roku. Brytyjski dziennikarz opowiedział o szczegółach rozmowy w nowym filmie dokumentalnym ITV. Premiera filmu odbędzie się 24 czerwca.

Znajomy księżnej Walii Richard Kay zdradził, że Diana powiedziała w rozmowie, że nie może się doczekać powrotu do domu, aby mogła zobaczyć się ze swoimi synami, księciem Williamem i księciem Harrym.

Rozmawiałem z nią tamtej nocy. Policja powiedziała, że ​​ostatni telefon, który wykonała, był do mnie. Była zdesperowana, chciała spróbować zrobić coś innego, zacząć od nowa. Chciała także wrócić i zobaczyć swoich chłopców - mówił Richard Kay.

W nowym filmie dokumentalnym przedstawione będą niepublikowane dotąd fakty i momenty z życia księżnej Diany. Producenci mają nadzieję, że film będzie "ostateczną opowieścią o najsłynniejszej kobiecie na świecie".

W tym roku byłyby 60. urodziny Diany, a intencją tego przełomowego dokumentu jest przedstawienie ostatecznego opisu jej życia, zarówno przed kamerami, jak i za kulisami. To trudne przedsięwzięcie, aby rzucić nowe światło na najbardziej emocjonalne, dramatyczne i kluczowe elementy życia Diany - powiedziała Jo Clinton-Davis z ITV.
Zobacz także: Najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II. Lilibet nie będzie księżniczką
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić