o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Mówi, że urodziła dziesięcioraczki. Postanowili ją zbadać

18
Podziel się

Gosiame Sithole na początku czerwca rzekomo urodziła dziesięcioro dzieci. Z czasem wokół ciąży 37-latki z RPA zaczęło pojawiać się coraz więcej wątpliwości. Wreszcie doszło do zabrania świeżo upieczonej mamy na przymusowe badania. Prawda może być taka, że Sithole... w ogóle nie była w ciąży!

Mówi, że urodziła dziesięcioraczki. Postanowili ją zbadać
Gosiame Sithole twierdziła, że urodziła dziesięcioraczki. Wokół ciąży 37-latki pojawia się jednak coraz więcej wątpliwości
bEqZVuoR

Jako pierwszy swoje wątpliwości odnośnie wiarygodności Sithole zaczął zgłaszać jej mąż. Tebogo Tsotetsi od tygodni nie widział partnerki, nie mówiąc o samych dzieciach. Zaapelował nawet, aby nie przekazywać darowizn na rzecz maluchów do czasu, aż nie przekona się, że ciąża i poród naprawdę miały miejsce.

Miała urodzić dziesięcioraczki. 37-latka z RPA jest oszustką?

W reakcji na zachowanie męża Gosiame Sithole nagrała film, na którym wyjaśniła, że celowo ukrywa miejsce pobytu dzieci przed partnerem i jego rodziną. 37-latka tłumaczyła, że chcą oni zarobić na sławnych dziesięcioraczkach oraz naprawdę nie zależy im ani na dobru noworodków, ani świeżo upieczonej matki.

bEqZVuoT

Jak podaje Daily Beast, już nie tylko mąż i krewni mają wątpliwości co do zachowania 37-latki. Gosiame Sithole została nawet siłą zatrzymana w szpitalu w celu poddania przymusowym badaniom psychiatrycznym. To zdarzenie rozsierdziło jej adwokata. Refiloe Mokoena uważa decyzję za niezgodną z prawem i zamierza walczyć o uwolnienie klientki.

Polecono mi towarzyszyć jej w szpitalu Tembisa. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, zabrali ją prosto na oddział numer 14, czyli psychiatryczny. Oświadczyli mi, że teraz znajduje się pod ich opieką i nie pozwolą ani prawnikom, ani zespołowi psychologów, o których prosiła, być obecnymi – relacjonuje wzburzony Refiloe Mokoena (Daily Beast).
bEqZVuoZ
Zobacz także: Zobacz też: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki

Na temat Sithole zrobiło się głośno również w Republice Południowej Afryki. Zgodnie z relacjami tamtejszych mediów w wyniku dodatkowych badań ciała 37-latki wyszło na jaw, że ta w rzeczywistości nie była w ciąży. W sprawę włączyli się nawet przedstawiciele rządu RPA, którzy zapewniają, że w przyszłym tygodniu przedstawią ostateczne rozwiązanie tajemnicy narodzin dziesięcioraczków.

bEqZVupa
Badania wykazały, że nie była w ciąży. Eksperci potwierdzili również, że [Gosiame Sithole – przyp. red.] nie posiada blizny świadczącej, że niedawno przeszła cesarskie cięcie – cytuje anonimowego informatora Eyewitness News.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqZVupu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
EWUNITTA
miesiąc temu
Wszyscy uwierzyli a tu figa z makiem
Faec
miesiąc temu
606166563
Po Łożna
miesiąc temu
Urodziła przecież guźca, no taką świnię z Africa - dlatego taka gruba, może to nawet była kapibara. Ale nie, kapibara nie, bo to inny kontynent. To był jednak guziec. Trojaczki.
bEqZVupv
Magda
miesiąc temu
I ten typ przez 9 miesięcy nie zauważył, że udaje ciążę?
Aga
miesiąc temu
Ona wygląda na więcej jak 37lat
Kowalski
miesiąc temu
Typowe u murznow. Ktos im powiedzial, ze teraz po upadku Apartheidu moga byc kimkolwiek zapragna...mamy samych krolow, ksiezniczki i Bog wie co jeszcze. A lewacka prasa to jeszcze pomaga. Murzyn chce murzyn byc
mit
miesiąc temu
Głupota nie ma granic . Miała swoje 5 minut .
Za sam
miesiąc temu
pomysł zaśmiecania tego świata taką ilością bachorów powinna być skazana na scięcie motyką.
🤑 Kasia
miesiąc temu
TRUJĄ LUDZI NIE MA WIRUSA NA PEWNO JEST TO TRUCIZNA W ŻYWNOŚCI
PGb
miesiąc temu
Ta o której mowa wie lepiej co mówi... Tak myśli
Hassano
miesiąc temu
Gosia Ma Shit Hole
Jpdl
miesiąc temu
Przecież to wygląda jak fejk.
emerytka
miesiąc temu
moze to rydzyk z sasinem odbierali porod, czarnek zajal sie naukami koscielnymi i czytal im swoje lektuty
bEqZVupn
xxx
miesiąc temu
A kto odbierał poród tych dziesięcioraczków? Znachor?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić