Mówi, że urodziła dziesięcioraczki. Postanowili ją zbadać

31

Gosiame Sithole na początku czerwca rzekomo urodziła dziesięcioro dzieci. Z czasem wokół ciąży 37-latki z RPA zaczęło pojawiać się coraz więcej wątpliwości. Wreszcie doszło do zabrania świeżo upieczonej mamy na przymusowe badania. Prawda może być taka, że Sithole... w ogóle nie była w ciąży!

Mówi, że urodziła dziesięcioraczki. Postanowili ją zbadać
Gosiame Sithole twierdziła, że urodziła dziesięcioraczki. Wokół ciąży 37-latki pojawia się jednak coraz więcej wątpliwości

Jako pierwszy swoje wątpliwości odnośnie wiarygodności Sithole zaczął zgłaszać jej mąż. Tebogo Tsotetsi od tygodni nie widział partnerki, nie mówiąc o samych dzieciach. Zaapelował nawet, aby nie przekazywać darowizn na rzecz maluchów do czasu, aż nie przekona się, że ciąża i poród naprawdę miały miejsce.

Miała urodzić dziesięcioraczki. 37-latka z RPA jest oszustką?

W reakcji na zachowanie męża Gosiame Sithole nagrała film, na którym wyjaśniła, że celowo ukrywa miejsce pobytu dzieci przed partnerem i jego rodziną. 37-latka tłumaczyła, że chcą oni zarobić na sławnych dziesięcioraczkach oraz naprawdę nie zależy im ani na dobru noworodków, ani świeżo upieczonej matki.

Jak podaje Daily Beast, już nie tylko mąż i krewni mają wątpliwości co do zachowania 37-latki. Gosiame Sithole została nawet siłą zatrzymana w szpitalu w celu poddania przymusowym badaniom psychiatrycznym. To zdarzenie rozsierdziło jej adwokata. Refiloe Mokoena uważa decyzję za niezgodną z prawem i zamierza walczyć o uwolnienie klientki.

Polecono mi towarzyszyć jej w szpitalu Tembisa. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, zabrali ją prosto na oddział numer 14, czyli psychiatryczny. Oświadczyli mi, że teraz znajduje się pod ich opieką i nie pozwolą ani prawnikom, ani zespołowi psychologów, o których prosiła, być obecnymi – relacjonuje wzburzony Refiloe Mokoena (Daily Beast).
Zobacz także: Zobacz też: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki

Na temat Sithole zrobiło się głośno również w Republice Południowej Afryki. Zgodnie z relacjami tamtejszych mediów w wyniku dodatkowych badań ciała 37-latki wyszło na jaw, że ta w rzeczywistości nie była w ciąży. W sprawę włączyli się nawet przedstawiciele rządu RPA, którzy zapewniają, że w przyszłym tygodniu przedstawią ostateczne rozwiązanie tajemnicy narodzin dziesięcioraczków.

Badania wykazały, że nie była w ciąży. Eksperci potwierdzili również, że [Gosiame Sithole – przyp. red.] nie posiada blizny świadczącej, że niedawno przeszła cesarskie cięcie – cytuje anonimowego informatora Eyewitness News.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić