Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Viki Gabor obchodzi 15. urodziny. Tak wyglądała kiedyś. Pamiętacie to?

74

Viki Gabor wchodzi w poważny wiek - 15 lat. Nie jest jednak przeciętną nastolatką - już od kilku lat jest jedną z najbardziej rozpoznawanych gwiazd w rodzimym show-biznesie. W jej życiu od udziału w "The Voice Kids" sporo się zadziało. Jak zmieniała się jedna z najbardziej obiecujących piosenkarek w kraju?

Viki Gabor obchodzi 15. urodziny. Tak wyglądała kiedyś. Pamiętacie to?
Viki Gabor (AKPA, AKPA)

Viki Gabor urodziła się w Hamburgu jako córka Eweliny i Dariusza Gaborów - Romów polskiego pochodzenia. Mieszkała najpierw w Polsce, później w Wielkiej Brytanii, ostatecznie wracając na stałe do naszego kraju.

Pod koniec 2018 wzięła udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu Telewizji Polskiej "The Voice Kids". W skromnej sukience i czarnej kurtce, z grzywką zaczesaną na bok wyglądała jak każda dziewczynka w jej wieku. Wyróżniał ją jednak wielki talent.

Dotarła do finału, który odbył się 23. lutego 2019 roku. Miała wówczas zaledwie 11 lat. Widać jednak było wyraźną zmianę wizerunku - ubrania w mocnych kolorach, wystylizowane włosy i delikatny makijaż. Choć zajęła 2. miejsce, jej kariera nabrała rozpędu.

15-latka z masą sukcesów

Później przyszedł czas na "Szansę na sukces". Wygrała ją, co dało jej możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior. Gabor utrzymywała wizerunek sprzed paru miesięcy.

Gdy przyszło do Eurowizji Junior, młoda artystka prezentowała się już jak rasowa gwiazda. Fryzura na Arianę Grande, mocny makijaż, świetne, sceniczne ubrania, dobra piosenka i wspaniały głos. Nic dziwnego, że konkurs wygrała.

Dziś Gabor obchodzi 15. urodziny i jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Wraz z upływem czasu, zmieniła się nie do poznania. Ze słodkiego dziecka stała się podlotkiem, któremu nie można odmówić talentu, urody i wdzięku.

Zmienił się jednak również jej styl, który jest szeroko komentowany w mediach. Viki często jest krytykowana za swoje zbyt wyzywające stroje i przesadzony jak na jej wiek makijaż. Może jednak jest to tylko chwilowa fascynacja zachodnimi gwiazdami?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najważniejsze, żeby młodziutkiej piosenkarce nie uderzyła do głowy woda sodowa. A my życzymy jej wszystkiego najlepszego.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić