BOB| 

Viola Kołakowska zrównana z ziemią. Mocne słowa przyjaciela ojca jej dzieci

170

Viola Kołakowska w portalach społecznościowych szerzy teorie spiskowe na temat koronawirusa. Skomentował to Alan Andersz, który nie gryzie się w język. - Trzeba by ją zbadać, po prostu - przyznaje.

Viola Kołakowska zrównana z ziemią. Mocne słowa przyjaciela ojca jej dzieci
Alan Andersz bezlitosny dla Violi Kołakowskiej (AKPA, Piętka Mieszko)

Cały czas nie brakuje ludzi, którzy nie wierzą w pandemię, a koronawirusa lekceważą. Prym w szerzeniu teorii spiskowych wiedzie m.in. Viola Kołakowska. Niedawno zaatakowała Andrzeja Piasecznego, że udaje chorobę, a po śmierci Krzysztofa Krawczyka stwierdziła, że zabiła go szczepionka.

Andersz mocno o Kołakowskiej

Jej kontrowersyjna aktywność w portalach społecznościowych budzi emocjd i coraz większe oburzenie. W programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym gościem był Alan Andersz. To przyjaciel Tomasza Karolaka, który prywatnie jest związany z Kołakowską i ma znią dzieci. Padło więc pytanie o zachowanie partnerki przyjaciela.

- Nie zgadzam się z tym, co ona mówi. Znam lekarzy, którzy mają tego dosyć. Trzeba by ją zbadać, po prostu. (...) Mi szkoda rodzin, ludzi, którzy umarli na COVID, że muszą kur** słuchać takiego pier******a. To jest jakiś absurd - mówi prosto z mostu Andersz.

Aktor nie widzi problemu w tym, że mówi o partnerce swojego przyjaciela. Dodał, że w całej tej sytuacji najbardziej mu żal ich dzieci.

- Nie wiem, co tam między nimi było i jak to się odbyło, ale ma z nią dzieci. Zastanawiałem się, czy zadzwonić do niego i pogadać o tym, bo już pal licho Violkę, ale dzieciaków mi bardzo szkoda. To, co się pojawia w internecie, z niego nie zniknie, a ona robi im wielką krzywdę - komentuje.
Zobacz także: ALAN ANDERSZ WYJAŚNIA VIOLĘ KOŁAKOWSKĄ

Kilka miesięcy temu zapytano Karolaka o zachowanie matki jego dzieci. On jednak nie chciał tego komentować i odparł, że Viola jest osobą dorosłą, więc odpowiada sama za siebie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić