Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

"W ogóle mnie nie kręci". Woźniak-Starak ostro w "Dzień Dobry TVN"

45

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak ocenia dzisiejszy show-biznes. Prezenterka nie przebierała w słowach. Przyznała, że jej zdanie nic nie zmieniło się w tym temacie od lat.

"W ogóle mnie nie kręci". Woźniak-Starak ostro w "Dzień Dobry TVN"
Agnieszka Woźniak-Starak (Instagram)

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z ciętego języka. Prezenterka, choć swoją profesją zajmuje się od lat, nie darzy show-biznesu wielką miłością.

Wspominała już o tym jeszcze za czasów programu "Na językach", którego była prowadzącą. Okazuje się, że po latach niewiele się w tej kwestii zmieniło.

Niewiele się zmieniło w podejściu Woźniak-Starak

Opowiedziała o nim w najnowszym reportażu "Dzień dobry TVN".

Mam o nim mniej więcej takie zdanie, jak miałam wtedy, kiedy prowadziłam program "Na językach" – przyznała.
W ogóle mnie nie kręci. Myślę, że jest tutaj trochę kolorków, trochę brokatu i niewiele pod spodem - dodała.

Woźniak-Starak powiedziała również, że "zawsze miała do tego świata dystans". Sama nigdy nie traktowała go poważnie, ponieważ, jej zdaniem, jeśli się podchodzi do niego w inny sposób "jest to największa zguba".

A już na pewno po różnych wydarzeniach w moim życiu staram się być z boku i nie wchodzić za głęboko. Nie chcę być tak głęboko w show-biznesie. Nie wiem, czy mi to wychodzi - odparła.

Agnieszka Woźniak-Starak zaczynała swoją przygodę z dziennikarstwem jako 25-latka w Radiowej Jedynce. Pracowała w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników i prowadziła poranną audycję "Obudź się". Szybko jej talent dostrzegło TVP, gdzie Od 22 maja 2005 do grudnia 2009 była gospodarzem oprawy dnia. Później prowadziła takie programy jak "Kawa czy herbata", "Pytanie na śniadanie" czy "Bitwa na głosy". d czerwca 2012 do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu "e!stilo". W 2013 roku podjęła współpracę z TVN-em.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić