W programie "40 kontra 20" zrobi się gorąco. Namiętne pocałunki w jacuzzi

54

Już w najbliższych odcinkach w programie "40 kontra 20" zrobi się gorąco. A wszystko za sprawą uczestniczki Marty, która przygotuje niezwykłą niespodziankę dla Roberta Kochanka. Romantyczny wieczór zrobi na nim takie wrażenie, że dojdzie do namiętnej sceny.

W programie "40 kontra 20" zrobi się gorąco. Namiętne pocałunki w jacuzzi
Robert Kochanek. (AKPA)

W najbliższym odcinku "40 kontra 20" Robert Kochanek spędzi romantyczny wieczór z Martą. 26-latka, po wysłuchaniu kilku rad, postanowiła zawalczyć o starszego od siebie przystojniaka i przygotowała dla niego kąpiel w jacuzzi.

"40 kontra 20". Romantyczny wieczór Roberta i Marty

Robert, chociaż bardzo zaskoczony, skorzysta z tego zaproszenia. Randka okaże się sukcesem, ponieważ z zapowiedzi wiemy, że para zacznie się w jacuzzi całować. Czy to oznacza, że Robert wybierze Martę?

Marta to jedna z faworytek Roberta Kochanka. Jej rywalkami jest 25-letnia Kinga i 31-letnia Linda. Marta w jednym z ostatnich odcinków usłyszała od Roberta, że musi się postarać i zawalczyć o jego serce na różne sposoby.

Program "40 kontra 20" to amerykański format, który ma pokazać widzom, że wiek w miłości nie gra roli. W show jest dwóch mężczyzn, poszukujących partnerki - starszy Robert i młodszy Bartek. Obaj mają do wybory kobiety w różnym wieku, o różnych zawodach i ambicjach.

Jak dotąd formuła programu sprawdza się, a panowie wybrali partnerki w wieku różnym od swojego. Robert romansuje z 20-latkami, natomiast faworytką Bartka jest Marianka, której wiek jest tajemnicą, ale widzowie spekulują, że ma między 40, a 50 lat.

Zobacz także: Marta z "40 kontra 20" do Roberta Kochanka: „Ty to jesteś taki diabełek"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić