aktualizacja 

W takich warunkach mieszka Kammel. Spodziewaliście się?

13

Tomasz Kammel od lat jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Znają go i uwielbiają miliony widzów. A jak mieszka? Sprawdźmy. Okazuje się, że prezenter swoje mieszkanie w nowoczesny, ale przytulny sposób. Jasne wnętrza zachwycają, a na zdjęciach, które dziennikarz wrzuca do sieci widać, że świetnie się tam czuje.

W takich warunkach mieszka Kammel. Spodziewaliście się?
Tomasz Kammel (Instagram)

Popularny i lubiany prezenter Telewizji Polskiej jest niezwykle zapracowany. Prowadzi programy rozrywkowe oraz najważniejsze wydarzenia w stacji. Znalazł jednak czas na to, by udekorować swoje gniazdko tak, by było przytulne i nowoczesne.

W mieszkaniu dziennikarza dominujące kolory to złamana biel i szary. Gwiazdor ma w nim ulubiony kącik, w którym lubi robić sobie zdjęcia. Znajduje się tam spory kremowy fotel. Widać też, że czołowa twarz TVP jest uwielbia sztukę, bo na ścianie wisi obraz Marilyn Monroe inspirowany twórczością Andy’ego Warhola.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Żeby pracować na ekranie, potrzebna jest nie tylko doskonała dykcja, ale również aparycja. Kammel doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc dba o siebie jak może. Dlatego w jego domu nie mogło zabraknąć miejsca na mini-siłownię!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kuchnia prezentera to serce domu. To jedyne miejsce, gdzie jest odrobinę ciemniej – jego szafki i blaty wykonane są bowiem z ciemnego drewna. A Kammel często wstawia zdjęcia swoich kulinarnych dzieł… Lubi więc chyba tam przebywać!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najbardziej imponującym miejscem w mieszkaniu Tomasza Kammela jest salon. To tam znajdują się aż dwie kanapy w różnych odcieniach szarego – po czym można wnioskować, że prezenter ma wielu przyjaciół, których chętnie zaprasza do siebie. Widzimy też ogromny szary dywan, nierzadko będący tłem dla produktów, które reklamuje na Instagramie. W dodatku można z niego dostrzec sporych rozmiarów biblioteczkę – gwiazdor jest więc prawdziwym miłośnikiem czytania!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

A wam, jak się podoba jego gniazdko? Dodalibyście tam coś?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić