Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Wałęsa w rękach mistrza. Internauci czekają na efekty

17

Lech Wałęsa wrócił do zdrowia. Po chorobie związanej z koronawirusem i krótkim pobycie w szpitalu były prezydent był obecny m.in. na obradach sejmowych. Teraz postanowił oddać się w ręce fryzjera, na przedświąteczne strzyżenie. Jaką fryzurę wybierze emerytowany polityk?

Wałęsa w rękach mistrza. Internauci czekają na efekty
Lech Wałęsa znów w rękach ulubionego fryzjera (AKPA, Facebook)

W ostatnich dniach w życiu Lecha Wałęsy sporo się działo. Były prezydent zachorował i trafił do szpitala. Lekarze dzielnie walczyli o jego zdrowie, a 80-letni polityk wyszedł z choroby bez szwanku.

Później prezydent (w latach 1990-1995) udał się na obrady sejmu i był świadkiem zmiany rządu Mateusza Morawieckiego na Donalda Tuska. Wałęsa nie ukrywał wzruszenia całą sytuacją. Przy okazji pogodził się ze swoim synem, Jarosławem. Panowie wystąpili razem w telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ostrożnie z ocenami". Wałęsa wspomina stan wojenny w niemieckiej telewizji

Ostatnie, dobre chwile Wałęsa postanowił uczcić strzyżeniem u ulubionego fryzjera. Aktywny w mediach społecznościowych polityk pokazał to na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wizyta u samego mistrza!

U kogo obciął się Lech Wałęsa? Tradycyjnie, u mistrza Ryszarda. To fryzjer, który obcina laureata pokojowej nagrody Nobla od wielu lat. Jak to zwykle bywa, mistrz odwiedził dom byłego prezydenta (widać to po umeblowanym pokoju) i tam poddał go całej ceremonii.

Kim jest ów mistrz Ryszard? To 83-letni emerytowany fryzjer Ryszard Kirschen. Z Lechem Wałęsą zna się ponad 40 lat. Panowie spotykają się w domu noblisty lub w siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności.

Wiadomo, że były prezydent strzyże się krótko (z przedziałkiem), ale lubuje się również w stylu "na Gierka". Mistrz Ryszard wielokrotnie podkreślał w mediach, że nie stylizuje wąsów Lecha Wałęsy. Te współzałożyciel Solidarności podcina samodzielnie.

Fani podkreślają w komentarzach, że czekają na efekty wizyty. Kto wie? Być może teraz Lech Wałęsa postanowił zaszaleć z nową fryzurą?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić