Warnke nie owijała w bawełnę. Wprost wyznała, co jest dla niej bardzo ważne

21

Katarzyna Warnke cieszy się niemałą popularnością. Wszystko za sprawą występów w takich filmach jak między innymi "Pętla" czy też "Kobiety mafii". Aktorka absolutnie nie ukrywa, co jest dla niej bardzo ważne w życiu codziennym.

Warnke nie owijała w bawełnę. Wprost wyznała, co jest dla niej bardzo ważne
Katarzyna Warnke (AKPA, AKPA)

W trakcie rozmowy z dziennikiem "Super Express" Katarzyna Warnke wskazała, co jest bardzo ważne w jej życiu. Okazuje się, że priorytetem są dla niej miłosne uniesienia.

Seks w moim życiu stoi w pierwszym szeregu najważniejszych rzeczy. Uważam, że seksualność jest każdemu człowiekowi niezbędna, wyrażanie się seksualne, uprawiane seksu, wolność w fantazjowaniu, w wyobrażaniu sobie i w ogóle akceptacja siebie w tym temacie budzi takie prawdziwe i głębokie poczucie własnej wartości, taką odwagę bycia sobą. Jeżeli temu, co w nas jest zwierzęce i niekontrolowane nie nadamy ważności i jeśli nie będziemy w tym wymiarze swobodni, to wszystko inne się sypie - stwierdziła Warnke.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Strażacy kontra fajerwerki. Groźny wystrzał w drodze na interwencję

Następnie wyraźnie dała do zrozumienia, że jest otwarta na rozmowy o miłosnych zbliżeniach. - Nie mam problemu z komunikacją, żeby powiedzieć partnerowi, czego oczekuję, ale tak naprawdę każda para musi sobie wypracować swój język miłości i swoją formułę - dodała.

Zdarzyło mi się, że ktoś był zbyt wrażliwy na śmiech, albo że jak ktoś jak pogada to robi się problem, bo włącza mu się intelekt, a inne rzeczy się blokują i ciało odmawia współpracy. Co człowiek to zagadka, jeżeli chodzi o tę seksualność, ale to jest piękne i to jest zawsze przygodą. Nawet jeśli to jest krótka znajomość, mamy poczucie, że zaglądamy w nową krainę, która się nigdy nie kończy - podkreśliła Katarzyna Warnke.

Katarzyna Warnke wyznaje. "Nie jestem zbyt szalona"

Aktorka ujawniła także, iż w kwestiach intymnych nie jest zbyt szalona - jej fantazje nie są zbyt wybujałe.

Jeśli chodzi o fantazje erotyczne, to nie jestem zbyt szalona. One są umiarkowane. Dotyczą sali gimnastycznej z liceum czy plaży. Miejscówki są zwyczajne. Mnie kręci rozmowa, to w jaki sposób ktoś się do mnie zwraca, bliskość, która się wytwarza i rzeczywiście rozmową można mnie uwieść - podkreśliła, cytowana przez "Super Express".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić