Ważna rada od jasnowidzki Aidy. O tym musisz pamiętać

5

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami, radami i wizjami. Tym razem podsunęła ważną wskazówkę na początek listopada. Warto mieć na uwadze jej słowa.

Ważna rada od jasnowidzki Aidy. O tym musisz pamiętać
Aida Kosojan-Przybysz (Licencjodawca, AKPA)

Aida Kosojan-Przybysz jest uznawana za najpopularniejszą jasnowidzkę w Polsce. Rady i przepowiednie przekazuje przede wszystkim za pośrednictwem instagramowego profilu.

Wizjonerka uważa, że rok 2022 jest Rokiem Korytarza. Kosojan-Przybysz jednocześnie przedstawiła wizję, w której ujrzała zabłąkanych ludzi. Tłumaczyła, że każdy z nas wałęsa się w korytarzu, by w końcu znaleźć własne miejsce.

Podkreślała, że naszym zadaniem będzie poszukanie drzwi prowadzących w przyszłość. Spostrzegła też, że wcale nie jest to proste zadanie. Zauważała poza tym, jak ważną rolę odgrywa pamięć.

Pamięć to taka sztuka, która dźwiękiem, zapachem, smakiem, obrazem, zdjęciem, miejscem otwiera drzwi w przestrzeń, w której czekają wspomnienia. Czekają oni: bliscy, przodkowie, którzy kochali i kochają nadal. Dzisiaj łączymy się z nimi światłem - zaznaczyła na początku listopada.

Rada od Aidy na początek listopada

Właśnie listopad jest miesiącem, w którym zmarli czekają na kontakt z nami. Aida twierdzi, że w tym czasie umożliwiają nam poczucie emocjonalnej więzi.

Kosojan-Przybysz jest wręcz przekonana, że nie możemy być bierni. Jej zdaniem bardzo ważne jest to, by zapalić ogień jako symbol naszej pamięci.

Zapalony znicz to płomień niegasnącej miłości, to światło w oknie pomiędzy dwoma światami - podkreśliła jasnowidzka w mediach społecznościowych.

Aida wyraźnie dała do zrozumienia, jak ważna jest pamięć o tych, których już z nami nie ma. Właśnie dlatego warto regularnie odwiedzać cmentarze i wspominać bliskich. Początek listopada to okres, który szczególnie temu sprzyja. To z uwagi na Wszystkich Świętych (1 listopada), ale i Zaduszki (2 listopada).

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Posłanka Hołowni o rosnącej inflacji. "Doprowadza przedsiębiorców do rozpaczy"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić