Werner ma powody do świętowania. Zareagowała nawet Rozenek

70

Anita Werner to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsce. Prowadząca "Fakty" TVN weekend spędziła na świętowaniu ważnej uroczystości. Co robiła gwiazda TVN?

Werner ma powody do świętowania. Zareagowała nawet Rozenek
Anita Werner. (Instagram)

Anitę Werner możemy oglądać w telewizji od ponad 20 lat. Prowadząca "Fakty TVN" chętnie relacjonuje swoje życie prywatne i zawodowe w mediach społecznościowych.

W ostatnim poście dziennikarka zdradziła, że mijający weekend był wyjątkowy z uwagi na urodziny jej partnera. Z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem prezenterka "Faktów" związana jest od 2018 roku.

Ktoś tu miał właśnie urodziny! I właśnie zakończyliśmy świętowanie! Michał Kołodziejczyk skończył 43 lata i mówi, że to więcej niż maraton. Zdrowia i szczęścia Kochanie! - napisała dziennikarka załączając wspólne zdjęcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o nowym programie w TVN-ie: "Będzie o mężczyznach"

"43 to już kurde więcej niż maraton. Wszystkiego najlepszego dla mnie" - napisał z kolei na swoim profilu ukochany dziennikarki.

W komentarzach pod wpisem Anity Werner internauci przesyłają najlepsze życzenia z okazji urodzin dziennikarza. Serdeczności przesłali nawet Małgorzata Rozenek-Majdan i Michał Koterski.

Ognia, sił i długich kilometrów z wiatrem. Najlepsi maratończycy zyskują po 40 - napisała Małgorzata Rozenek.
Najlepszego - przesłał krótkie życzenia Michał Koterski.

Uwagę zwraca pomysłowy tort, który prawdopodobnie dziennikarka podarowała ukochanemu. Jak widzimy na fotografii, tort jest w kształcie prostokąta. Umieszczono na nim zdjęcie regału wypełnionego książkami, literę M i wiek solenizanta. Przypominamy, że Michał Kołodziejczyk jest współautorem – z Anitą Werner - książki "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka".

Szeroki uśmiech prezenterki nie pozostawia złudzeń, jest po uszy zakochana w swoim partnerze.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić