Filip Borowiak
Filip Borowiak| 

Wielki powrót Kayah do "The Voice of Poland"? "To był fenomen na skalę światową"

25

Najbliższy sezon "The Voice of Poland" czeka tornado zmian. Mówi się, że zostanie wymieniony cały panel jurorski oraz para prowadzących. Najmocniejszą kandydatką do powrotu na fotel jurorski jest Kayah, która inaugurowała show w 2010 r., jeszcze przed wszystkimi zmianami politycznymi w TVP. Zapytaliśmy Malwinę Wędzikowską, która była związana z tym show przez dekadę, co myśli o tym pomyśle producentów. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Wielki powrót Kayah do "The Voice of Poland"? "To był fenomen na skalę światową"
Malwina Wędzikowska o powrocie Kayah do "The Voice" (AKPA)

Malwina Wędzikowska odwiedziła studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o nowym programie "The Traitors. Zdrajcy", którego jest gospodynią. Show, które jest propozycją TVN dla widzów na wiosnę, prezenterka kręciła latem zeszłego roku w Belgii. Cały wywiad, w którym Wędzikowska opowiada nam o kulisach powstawania show, można obejrzeć TUTAJ.

Podczas rozmowy nie mogliśmy nie zapytać Malwiny o inne programy, przy których pracowała do tej pory. Wędzikowska przez niemal dekadę była bowiem główną kostiumograf przy takich formatach, jak "The Voice of Poland" czy "Taniec z gwiazdami".

Teraz przed "The Voice of Poland" mnóstwo zmian po nastaniu nowych władz TVP. Ma zostać wymienione całe jury i prezenterzy prowadzący show. Mówi się, że niemal pewne jest, że na fotel trenerski wróci Kayah, która sędziowała występy uczestników w pierwszej edycji w 2011 r. Co na to Malwina?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Malwina Wędzikowska o zmianach w "The Voice of Poland". Pracowała w tym programie przez prawie dekadę
To świetny pomysł, by wróciła. Kasia jest świetną wokalistką. Była z Nergalem, Piaskiem i Anią Dąbrowską w pierwszej edycji - to był wtedy fenomen na skalę światową, ta formuła z odwracaniem się krzeseł. Teraz sobie nie możemy tego przypomnieć, ale to było naprawdę rewolucyjne - powiedziała nam Malwina.

A co sądzi o bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami", przy którym również pracowała prawie 10 lat?

Znam praktycznie wszystkie osoby. Z Dagmarą Kaźmierską byłam w Berlinie w programie "Orzeł czy reszka", lubimy się (...) Znam Maffashion, Maćka Musiała ubierałam w "The Voice of Poland", a Roxie w "The Voice Kids". To jest chyba mój największy kapitał pracy przy tych programach, że poznałam tam wszystkich - i jurorów, i uczestników, i prowadzących. Uczestnicy, tak jak np. Roxie, rosną na moich oczach. Jak ją poznałam, to była "baby". Do dziś jak się spotykamy, to wita się ze mną jak z ciocią, a nie koleżanką. A jest taką seksiarą, że chętnie bym od niej już ciuchy pożyczała - dodała ze śmiechem Malwina.

A jak ciężka jest praca jako kostiumograf przy tak dużych programach, jak "The Voice" czy "Taniec z gwiazdami"? Na to pytanie odpowiedź również znajdziecie w naszym materiale wideo powyżej.

Zobaczcie też nasz inny wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Marcin Prokop. Prezenter opowiedział nam m.in. o pracy nad nowym sezonem programu "Niezwykłe Stany Prokopa", nowej edycji "Mam talent!", w której debiutuje w roli jurora oraz za co najbardziej ceni Dorotę Wellman.

Jakie ma marzenia i pasje? Dlaczego chce wyruszyć w wyprawę na Antarktydę? I czy obserwuje sejmowe poczynania swojego serdecznego kolegi Szymona Hołowni? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym wywiadzie, który można obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Marcin Prokop: Szymon Hołownia wprowadził nową jakość, jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi w Sejmie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić