William i Kate szukają chętnych do pracy. Warunki jak z bajki

7

Pałac Kensington ogłosił nabór na stanowisko specjalisty ds. mediów społecznościowych. Oferują bliską współpracę z rodziną książęcą i królewską i możliwość zaangażowania się w liczne eventy z udziałem Williama i Kate. Od kandydata wymagają doświadczenia w prowadzeniu mediów społecznościowych.

William i Kate szukają chętnych do pracy. Warunki jak z bajki
Książę William i Księżna Kate szukają specjalisty ds. marketingu (Getty Images, 2021 Max Mumby/Indigo)

Na stronie księcia Williama i księżnej Kate pojawiło się w zeszłym tygodniu ogłoszenie o pracę. Pałac Kensington szuka osoby, która zajmie się mediami społecznościowymi rodziny książęcej. Stanowisko Digital Communications Officer może brzmieć jak praca marzeń dla kogoś, kto interesuje się życiem pary.

Rodzina książęca szuka chętnych do pracy

W ogłoszeniu opisane są zadania, którym ma się zająć osoba na tym stanowisku. Zatrudniony będzie zarządzać wszystkimi oficjalnymi kanałami rodziny w mediach społecznościowych — Instagram, Twitter, YouTube. Do obowiązków należy też generowanie postów w mediach społecznościowych.

Posty mają być dobrane w taki sposób, aby fani pary książęcej i ich dzieci z całego świata mogli być na bieżąco z tym, co dzieje się w rodzinie. Specjalista ds. mediów społecznościowych będzie nawet odpowiedzialny za robienie zdjęć i nagrywanie filmów z rodziną.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wymagane jest doświadczenie

Ktoś, kto dostanie "pracę marzeń" będzie również komunikował wszystkie wydarzenia charytatywne księcia i księżnej. W ogłoszeniu podkreśla się też, że zdecydowanie nie jest to praca dla kogoś nowego w mediach społecznościowych — wcześniej kanały pary książęcej były prowadzone w sposób bardzo profesjonalny.

W ogłoszeniu nie podano informacji o zarobkach, ale wskazano natomiast, że praca może wiązać się z wieloma wyjazdami służbowymi, w tym zagranicznymi. Szczególną uwagę w ogłoszeniu należy zwrócić na zdanie: "Umiejętność przetwarzania poufnych informacji z taktem i dyskrecją przez cały czas", co oznacza, że wszystkie informacje są poufne.

Wszystkich zainteresowanych rodzina książęca zachęca do składania CV za pośrednictwem strony internetowej: LINK.

Zobacz także: Został wicepremierem, pojawiły się plotki. Henryk Kowalczyk dementuje
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić