Wiśniewski o Krystynie Losce. Była w szoku, widząc, co się stało

5
Podziel się:

Niedawno Michał Wiśniewski postanowił powspominać stare dzieje. Okazało się, że lider zespołu Ich Troje to skarbnica anegdot, a jedna z nich dotyczyła Krystyny Loski. A dokładniej — jej rybki akwariowej, którą spotkał marny los. Została... zjedzona.

Wiśniewski o Krystynie Losce. Była w szoku, widząc, co się stało
Krystyna Loska przeżyła niemiłą niespodziankę. Jej rybkę spotkał marny los (AKPA, Piętka Mieszko)

Do wspomnień Michała Wiśniewskiego skłonił jubileusz 70-lecia Telewizji Polskiej. Jak relacjonował lider Ich Troje, do niezwykłej przygody doszło w ówcześnie należącym do TVP hotelu. Brali w niej udział nie tylko Wiśniewski, ale i bębniarz z zespołu Moskwa.

Michał Wiśniewski o Krystynie Losce. Była w szoku, widząc, co się stało

Michał Wiśniewski opowiadał, że właśnie bawił się ze wspomnianym wyżej bębniarzem, kiedy jego kolega zdecydował się na szokujący krok. Poszedł do recepcji i sięgnął do akwarium, w którym pływała należąca do Krystyny Loski rybka. Ku zdumieniu Wiśniewskiego... zjadł ją.

Bębniarz z zespołu "Moskwa", z którym byłem kiedyś w hotelu Telewizji Polskiej, jak jeszcze Telewizja Polska miała hotel, zjadł z akwarium w recepcji rybkę Krystyny Loski — relacjonował Michał Wiśniewski (Pomponik).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Telewizyjne piękności sprzed lat

Krystyna Loska miała być przerażona, gdy ujrzała, co się stało z jej ukochanym pupilem. Michał Wiśniewski przyznał, że konsekwencje wygłupu bębniarza z zespołu Moskwa nie należały do najprzyjemniejszych — jak sam określił, ściągnął na siebie "całą masę kłopotów". Lider Ich Troje zażartował, że w tamtych czasach w Polsce nikt nie jadł jeszcze sushi.

Cała masa kłopotów z tym była związana. Ja mówię o takich starszych czasach. Jeszcze wtedy nie było sushi w Polsce, żeby była jasność — wspominał szokujące wydarzenie Michał Wiśniewski (Pomponik).

Mogłoby się wydawać, że do Michała Wiśniewskiego w końcu uśmiechnęło się szczęście. Po latach nieudanych związków lider Ich Troje w końcu znalazł szczęście u boku ukochanej Poli. Para obecnie oczekuje na przyjście na świat drugiego wspólnego dziecka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić