Wiśniewski o związku Cichopek i Kurzajewskiego. "Dawno było wiadomo"

96

Na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wypowiadają się kolejne sławy. Teraz do tego grona dołączył Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje przyznał, że już od dawna wiedział o łączących parę bliskich relacjach.

Wiśniewski o związku Cichopek i Kurzajewskiego. "Dawno było wiadomo"
Michał Wiśniewski już od dawna wiedział o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? (AKPA, AKPA, Podlewski)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski długo ukrywali, że łączy ich więcej niż tylko relacje koleżeńskie. Para zdecydowała się na ujawnienie prawdy o swoich relacjach w trakcie wycieczki do Izraela — Cichopek świętowała tam 40. urodziny.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Michał Wiśniewski o wszystkim wiedział?

Michał Wiśniewski podzielił się swoimi przemyśleniami w rozmowie z portalem Plotek. Muzyk wyjawił, że już od dawna zdawał sobie sprawę ze związku Cichopek i Kurzajewskiego. Jednocześnie zaapelował o uszanowanie decyzji prezenterów, by rozpocząć życie we dwoje, mimo że oboje posiadają "przeszłość".

Ogłosili coś, co dawno było wiadomo. Czy chcemy tracić na to czas? To jest ich życie. Nikogo nie da się zmusić do miłości — podkreślał Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem Plotek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk

Sam Michał Wiśniewski spędził wiele lat na poszukiwaniu "tej jedynej". Piosenkarz więc świetnie zdaje sobie sprawę, jak wygląda układanie sobie życia, kiedy już wcześniej było się w związku małżeńskim.

Prościej ma ta strona, która podjęła decyzję w małżeństwie o tym, że odchodzi. Oczywiście zawsze w tym momencie będzie atakowana, to jest proste — wytłumaczył Michał Wiśniewski (Plotek).

Jednocześnie Michał Wiśniewski zaprzeczył, aby mógł być uważany za "eksperta" od relacji międzyludzkich. Jak jednak zauważył, jeśli między parą wygasa uczucie, nie należy nikogo zmuszać do pozostawania w niesatysfakcjonującym związku.

Wbrew pozorom nie jestem żadnym specjalistą od ślubów i wesel, ale jeżeli dwoje ludzi przestaje się kochać, to nie wolno się zmuszać do miłości, bo to się nazywa nieuczciwością — ostrzegł Michał Wiśniewski (Plotek).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić