Wiśniewski się wygadał. Takie zachcianki ma jego żona

70

Michał Wiśniewski wkrótce po raz szósty zostanie ojcem. Jego małżonka Pola aktualnie znajduje się na półmetku ciąży. Piosenkarz robi wszystko, by ukochana czuła się jak najlepiej. W jednym z najnowszych wywiadów ujawnił, co Pola je kilogramami.

Wiśniewski się wygadał. Takie zachcianki ma jego żona
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski (Licencjodawca, AKPA)

Michał Wiśniewski ma już piątkę dzieci. Owocem jego związku z Mandaryną jest syn Xavier i córka Fabienne. Z Anią Świątczak ma natomiast dwie córki - Vivienne i Etiennette.

Od marca 2020 roku Michał Wiśniewski tworzy związek małżeński z Polą. W styczniu 2021 roku na świat przyszedł ich pierwszy potomek - syn Falco Amadeus.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wersow ostrożnie o sytuacji politycznej w Polsce

Teraz para spodziewa się drugiego dziecka. Pola jest już na półmetku ciąży. Za jakiś czas ma urodzić chłopca.

Pola Wiśniewska je to kilogramami

W rozmowie z "Faktem" Michał Wiśniewski ujawnił, jakie zachcianki ma jego ciężarna żona. - Kimchi w ilościach przemysłowych - przekazał celebryta.

W ostatniej ciąży jeździłem non stop do sushi, kupować tylko tę kapustę, nie sushi - dodał.

Kimchi jest tradycyjnym daniem kuchni koreańskiej. To sfermentowane lub kiszone warzywa, których głównym składnikiem jest zazwyczaj kapusta kiszona. Większość kimchi ma ostry smak, który powodują suszone papryczki chili.

W październiku 2022 roku Pola Wiśniewska ujawniła, jak czuje się w okresie ciąży. Małżonka czerwonowłosego piosenkarza wyraźnie dała do zrozumienia, że jej samopoczucie pozostawia wiele do życzenia.

Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech to jakby mi lepiej - podkreślała Pola Wiśniewska na Instagramie.

Ostatnio zdradziła natomiast, że doświadcza wielu przejawów życzliwości. "Ostatnio zaskakuje mnie ludzka życzliwość, zwłaszcza ta kobieca. Dziękuję, to niesamowite" - pisała w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić