Włodarczyk rozczarowana luksusowymi wakacjami. "Nie widzę uroku"

30

Agnieszka Włodarczyk wybrała się do słonecznej Hiszpanii z partnerem Robertem Karasiem i synkiem Milanem. Aktorka ma zastrzeżenia do luksusowych wakacji. Co dokładnie się jej nie podoba?

Włodarczyk rozczarowana luksusowymi wakacjami. "Nie widzę uroku"
Agnieszka Włodarczyk (Instagram)

Agnieszka Włodarczyk spełnia się w roli matki. Żyje jednak nie tylko macierzyństwem. Celebrytka lubi podróże, podczas których towarzyszy jej oczywiście partner Robert Karaś.

Ostatnio Agnieszka i Robert zameldowali się na Gran Canarii. Włodarczyk skrupulatnie relacjonuje urlop w swoich mediach społecznościowych.

Wiele osób marzy o wypoczynku w takich okolicznościach. Niestety, przeciętni Polacy raczej nie mogą sobie na to pozwolić. Winna jest między innymi wszechobecna drożyzna, która nieustannie drenuje budżety naszych rodaków.

Agnieszka Włodarczyk narzeka na wakacjach

Agnieszkę Włodarczyk i Roberta Karasia na takie wyprawy jak najbardziej stać. Mimo wszystko, celebrytka nie jest zachwycona urlopem. Na Instagramie wyraźnie podkreśliła, że nie czuje się wyjątkowo w Hiszpanii.

Jestem tu trzeci raz i nadal nie widzę uroku tej wyspy - zaznaczyła Włodarczyk.

To nie koniec. Agnieszka żaliła się również, że problem stanowi zbyt zimna woda w hotelowym basenie. W związku z tym Milan nie może się tam kąpać.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Anja Rubik ma żal do swoich rodziców: "Nigdy nie rozmawialiśmy o emocjach"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić