Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wojciech Mann nie wytrzymał. "Geny jak u dzikusów"

23
Podziel się:

Wojciech Mann cieszy się sporą popularnością. Śmiało można go uznać za jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy radiowych. Wiele osób ceni Manna choćby za to, że nie gryzie się w język i wyraża dosadne opinie. Tak też było tym razem.

Wojciech Mann nie wytrzymał. "Geny jak u dzikusów"
Wojciech Mann (AKPA)

Wojciech Mann uważnie śledzi choćby to, co dzieje się w naszym kraju. Na jego facebookowym profilu pojawia się mnóstwo interesujących spostrzeżeń, które komentują jego wierni fani.

Ostatnio Mann dodał wpis odnoszący się do aktu wandalizmu, który miał miejsce w Cieszynie. Ktoś zniszczył tam fortepian, który miał służyć każdemu przez miesiąc. Tymczasem w nienaruszonym stanie wytrzymał jedynie trzy dni.

Przy tych szczególnie drastycznych zadaję sobie pytanie, jak można doprowadzić ludzki umysł do stanu, w którym wyglądająca jak człowiek istota bezrefleksyjnie posuwa się do niszczenia wszystkiego, co da się zniszczyć, bez próby oceny, czy ten ktoś albo coś jest dla tejże istoty przeszkodą, bądź zagrożeniem - napisał Mann.

Zaczął się zastanawiać, co doprowadziło do takiego aktu. "Chętnie dowiedziałbym się, dlaczego fortepian dla Polaka i Europejczyka może być wrogiem, którego trzeba zniszczyć?" - kontynuował.

Musi być racjonalne wyjaśnienie, bo przecież nie zwyrodniałe geny jak u dzikusów… - pisał Mann.

Mann oburzony. Internauci reagują

Na wpis dziennikarza radiowego zareagowało mnóstwo osób. Komentujący podzielili jego złość.

Zniszczyli fortepian, bo nie potrafią na nim grać. Z zazdrości, frustracji, głupoty niszczą to, do czego nie dorośli. Zło to stan umysłu, niezależnie od symetrycznych rysów twarzy, schludnego odzienia i potrzeby spania w łóżku - pisze pani Ewa.
Panie Wojciechu, my ludzie mamy w sobie od zarania dziejów jakieś złe geny, które u niektórych objawiają się zwielokrotnione. A czyja to wina, pytanie pozostawiam bez odpowiedzi - dodaje pani Jolanta.
Złych ludzi bawi cierpienie innych, lubią się bawić ich emocjami i rozkoszują się ich cierpieniem, pragną zarządzać i manipulować ludzkim życiem. Taki zly człowiek idzie po trupach do sławy i zwycięstwa. Przykre to, ale jakże prawdziwe - podkreśla pani Jadwiga.
Zobacz także: Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Stela
5 miesięcy temu
Jo je stela i je mi gańba... Ale mam też jednak nadzieję, że ten wandalizm nie był "dziełem" Cieszyniaków.
._.
5 miesięcy temu
„Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne” ― powiedział Jarosław Kaczyński w jednym ze swoich wystąpień.
;((
5 miesięcy temu
Pod rządami pis pierwsze padły konie.
bezprawie+
5 miesięcy temu
Sekretny majątek Julii Przyłębskiej i pięciu sędziów TK. Decyzja wzbudza wątpliwości Oświadczenia majątkowe sędziów TK miały być jawne, bez wyjątków. Tymczasem deklaracje Julii Przyłębskiej i pięciu członków trybunału zostały utajnione, a ustawa o TK nie przewiduje takiej możliwości
de facto
5 miesięcy temu
PIS niszczy Polskę
Krecik
5 miesięcy temu
W czeskim Cieszynie takie rzeczy nie do pomyślenia
warszawianka
5 miesięcy temu
Wiele osób ceni Manna choćby za to, że nie gryzie się w język i wyraża dosadne opinie''Z tego co wiem, to w stanie wojennym jednak gryzł się w język w swoich cyklicznych programach w mediach podległych juncie wojskowej.
PISProfeska
5 miesięcy temu
Taka jest mentalność pisowskiego nierządu, ponieważ nie umieją rządzić to niszczą wszystko wokół. Jedynie to im dobrze wychodzi. Ale do dzisiaj głupki nie ogarnęli, że milion euro dziennie które płaci polski podatnik nie trafi do ich kieszeni.
Baśka
5 miesięcy temu
Pracowałam 35 lat jako nauczycielka i z przerażeniem patrzyłam na degrengoladę młodego pokolenia. Z roku na rok było coraz gorzej. Niedawno zmarła moja Mama. W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych na pomniku (jeszcze niedokończonym- brak danych Mamy) zobaczyliśmy potłuczony znicz tuż obok jej zdjęcia i kawałki gruzu, którymi ktoś w to zdjęcie rzucał. Jakim trzeba być psycholem, żeby atakować zdjęcie zmarłej? Lepiej nie będzie, lepiej już było
No.1
5 miesięcy temu
Mann daj se spokój i znikaj z mediów !!!
Jaki bóg? Kto...
5 miesięcy temu
Brawo Panie Wojtku, masz rację.
mól
5 miesięcy temu
W filmie Fahrenheit 451 Ludzie z narażeniem życia bronią książek. U nas sami się ich pozbawiamy.
boomer
5 miesięcy temu
Dziwi się pan, panie Wojtku? "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie." Skoro autorytety obecnej młodzieży - wszelkiej maści influencerzy, blogerzy, vlogerzy, youtuberzy zachęcają do podobnych zachowań. Nawet pan Jerzy Owsiak rzucił hasłem - "róbta co chceta"...
lla
5 miesięcy temu
z zazdrości, z bezbrzeżnej głupoty, z braku wychowania. ...za jakiś czas będzie można dopisać "z 500+"-najbardziej patologicznej formy zdobywania głosów wyborczych.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić