Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KME
|

Wojciech Mann o współpracy z synem: "Chciałem wyhodować swojego klona"

40
Podziel się:

- Jeśli wytrzyma w radiu, bo to różnie bywa, to musi być rozpoznawalny jako Marcin, a nie jako tylko syn Manna - powiedział w rozmowie z jedną z gazet Wojciech Mann. Dziennikarz i jego syn pracują w Radiu Nowy Świat.

Wojciech Mann o współpracy z synem: "Chciałem wyhodować swojego klona"
Wojciech Mann opowiedział o kulisach współpracy z synem (AKPA, Michal Lepecki)

Wojciech Mann i Marcin Mann zaczęli zawodową współpracę wiele lat temu, jeszcze zanim byli dziennikarze radiowej Trójki powołali do życia Radio Nowy Świat. Jedyny syn dziennikarza od lat pełni rolę jego menadżera.

W najnowszym wywiadzie dla dziennika "Fakt", Wojciech Mann opowiedział o kulisach współpracy z synem. Jak zdradził, ta układa się na ogół bardzo dobrze, choć zdarzają się różnice zdań.

To nie jest wynajęty człowiek, tylko mój syn i tutaj czasem dochodzi do konfliktów, ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadza we współpracy - wyznał Mann.
Zobacz także: Wojciech Mann z synem pod studiem TVN-u

Praca z synem ma jednak tę zaletę, zauważa Wojciech Mann, że nawet w sytuacjach konfliktowych Marcin Mann "kochanego ojca nigdy nie porzuci". Panowie pracują też razem w Radiu Nowy Świat.

Prowadzą wspólnie piątkową, poranną audycję, choć Marcin Mann próbuje też swoich sił na antenie w pojedynkę. Dawny dziennikarz radiowej Trójki przyznał, że początkowo za bardzo chciał doradzać synowi.

I nagle się okazało, że on się buntuje. I słusznie, bo przez to doradzanie ja chciałem wyhodować swojego klona. Na szczęście szybko się z tego wycofałem, bo to on tworzy swój obraz, swoją historię, swoją osobę. Jeśli wytrzyma w radiu, bo to różnie bywa, to musi być rozpoznawalny jako Marcin, a nie jako tylko syn Manna - podkreślił kultowy dziennikarz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(40)
hansi
4 miesiące temu
W przeciwieństwie do niektórych komentatorów wiem co to radio Nowy Świat bo na nie regularnie płacę. Pana Wojtka (solo) lubię i szanuję. Ale to co wyprawiają z synalkiem woła o pomstę do nieba. Zwłaszcza jak tatuś robi durnia z i tak już mało rozwiniętego młodego. Dziwię się że Pani Jeton tego nie widzi... Szkoda bo tak się traci sponsorów.
Taka prawda
4 miesiące temu
Daleka droga. Wincy żryć musi, bo ojca nie przypomina
Dawno temu
4 miesiące temu
Kiedyś, kiedyś radiowa trójka to był Wojciech Mann i inni wielcy z trójki. To trójki prezentowała najlepszych wykonawców i światowe przeboje takie programy jak RadioMann, Lista przebojów, Minimax-minimum słów maksimum muzyki itp. wyrobiły mi gust muzyczny i do dziś słucham też tych kultowych wykonawców. Wtedy nikt nie. Wiemy, że w Polsce wszyscy jesteśmy świetnymi politykami, ale byłoby lepiej jakby każdy z nas zajmował się tym na czym zna się najlepiej i taki Minimax minimum polityki, a maksimum muzyki warto by ponownie nadawać.
utsue
4 miesiące temu
tylko nie bałamucić...
Prawdziwy Pol...
4 miesiące temu
Czy WP może w końcu publikować część IP komentujących? Tutaj rzucił się jakiś hejter z pisu. Prawda w oczy kole, bez dobrych dziennikarzy nie ma radia a Pan Wojciech jest dziennikarzem BARDZO DOBRYM, bez niego (i bez pozostałych świetnych dziennikarzy) ani ja ani nikt ze znajomych nie słucha już trójki, bo tego radia już nie ma i nie będzie. Została tylko pisowska wydmuszka, czekać tylko na disco polo w trójce...
znowu
4 miesiące temu
ujada! nie może odżałowac, że wyrzucili i nie pożegnali się grubą kopertą... .
Manna
4 miesiące temu
na kumoterstwie, nepotyźmie, kolesiostwie zęby w Polski Radiu zjadł, więc powiela wyuczone schematy!
Okrakiem
4 miesiące temu
Przecież to jest rzeźnia! W normalnym świecie nawet jeżeli rodzic pomaga zza kulis karierze swojego dziecka, stara się robić to z ukrycia, by nie być posądzonym o nepotyzm. PRL i jego klon PRL-bis, to kraj standardami bardziej pasujący do Azji i Afryki niż do Europy. Tak zwane elity stworzyły tu system kastowy i nawet nie próbują kryć, że przekazują zawód i stanowiska dzieciom. Tak jak w przypadku gwiazdy programów informacyjnych opozycji, tworzą nawet rodzinne klany wspierające wzajemnie swoich członków. To g**** doszło już nawet do polityki. Dzieci polityków zawodowych kończą szkoły i zostają politykami zawodowymi Nie widzicie, że to wszystko jest chore ?!!! Dziennikarz "strażnik demokracji i praworządności" chwali się, że pompuje karierę swojego dziecka. Litości...
Robol
4 miesiące temu
oficjalnie przyznał się, z jest leniem. I za to w końcu wywalili go z roboty. I tak trzymać.
Warszawiak
4 miesiące temu
A co to za radio nowy świat dziadku?
rtt
4 miesiące temu
żal mi Mańka, do pięt nie dorasta swojemu ojcu.... nawet 100 lat nie pomoże....
rtt
4 miesiące temu
żałosny ten Maniek jest po prostu... żałosne żarty, żałosny poziom wiedzy ogólnej...nie wie ile ludności mają USA czy Kanada, kompletne dno historyczne... przełączam się na inną stację kiedy Maniek jest w RNŚ...
jak
4 miesiące temu
to dobrze że z nas wszystkich nie zrobił swojego klona.
Oł maj gat
4 miesiące temu
Samozaoranie poziom mann
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić