aktualizacja 

Wojciechowska nie do poznania. Zobaczcie, jak wyglądała

13

W poniedziałek maturzyści podeszli do egzaminu z matematyki. Z tej okazji Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie z czasów licealnych. W poście napisała także kilka słów otuchy dla maturzystów. Podróżniczka zdradziła także, ile razy w dorosłym życiu została zapytana o wyniki matur, oraz że została wyrzucona z przedszkola.

Wojciechowska nie do poznania. Zobaczcie, jak wyglądała
Martyna Wojciechowska. (AKPA, Facebook)

Martyna Wojciechowska od lat występuje w telewizji. Bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek i prezenterek, o czym świadczy jej gigantyczne grono fanów w mediach społecznościowych.

Polacy cenią podróżniczkę również za to, że podejmuje ważne tematy społeczne jak np.: prawa człowieka czy zdrowie psychiczne młodzieży.

W ostatnim wpisie zwróciła się do maturzystów, którzy są w trakcie zdawania egzaminów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martyna Wojciechowska o sytuacji kobiet w Polsce: "Może odbierzemy kobietom prawo do noszenia spodni?"
Kochani Maturzyści! Tylko spokój ratuje! Serio! Wciąż trzymam mocno za Was kciuki, niech wszystko pójdzie po Waszej myśli, ale nie stresujcie się za bardzo tym całym "egzaminem dojrzałości" - radzi Martyna Wojciechowska.

Dziennikarka zdradziła kilka faktów ze swojej edukacji. Jak się okazuje Maryna została wyrzucona z przedszkola.

MATURA nie determinuje przyszłego życia! Podobnie jak wybór PRZEDSZKOLA… Mnie na przykład z niego wrzucili, bo się "nie nadawałam". PODSTAWÓWKA? Chodziłam do słabej, choć wtedy jeszcze nie było żadnych rankingów. LICEUM? Były dużo lepsze. I kilka razy obniżali mi zachowanie, bo się nadmiernie buntowałam. I nie żałuję! Nikt mnie nigdy nie zapytał, jakie wyniki miałam na maturze, a jakoś daję w życiu radę - wyznała podróżniczka.

Wojciechowska podkreśliła, by młodzież pamiętała, że wyniki matur w żaden sposób nikogo nie definiują i nie świadczą o czyjejś wartości. "Warto pamiętać, że to z buntu, głośnego mówienia NIE i kwestionowania istniejącego stanu rzeczy… bierze się postęp świata" - napisała.

Podróżniczka pokazała zdjęcie z liceum

Do wpisu dziennikarka dołączyła niepublikowane wcześniej zdjęcie z liceum. Na fotografii widzimy Martynę w długich włosach, czarnej koszulce i podartych krótkich szortach. Internauci nie szczędzili jej komplementów.

"Fenomenalny image!!! I piękny życiorys". "Miałaś rewelacyjną stylówkę. Podpisuję się pod Twoimi słowami", "Wow, ale miałaś czadową stylówkę", "Zdjęcie sztos" - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić