Na co podrywał dziewczyny? Andrzej Duda odpowiada krótko i precyzyjnie

58

Andrzej Duda miał tylko 22 lata, gdy stanął na ślubnym kobiercu. Rok później na świecie pojawiła się córka jego i Agaty Dudy. "Super Express" jakiś czas temu ujawnił, jak prezydent żył przed tym, jak poznał małżonkę.

Na co podrywał dziewczyny? Andrzej Duda odpowiada krótko i precyzyjnie
Agata Duda, Andrzej Duda (Licencjodawca, 2023 Getty Images)

Jaki czas temu Andrzej Duda bardzo mocno się otworzył. Krótko przed świętami Bożego Narodzenia 2018 uzewnętrznił się podczas rozmowy z "Super Expressem". Opowiedział o życiu prywatnym, ujawniając tym samym bardzo ciekawe informacje.

Odpowiedział choćby na pytanie o to, czy Agata Kornhauser-Duda była jego pierwszą dziewczyną. Początkowo prezydent próbował tego uniknąć. W końcu jednak się przełamał i wyznał, jak było naprawdę.

Nie pierwszą. Miłości i dziewczyn miałem kilka, choć z żoną poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum. Na imprezie. Ostatnie dni maja 1990 roku - zaznaczył Andrzej Duda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potężny atak rakietowy z Gradów. Celem wagnerowcy

Prezydent był też pytany o to, na co podrywał dziewczyny. Odpowiedział bardzo krótko.

Jak to na co?! Na osobowość! - dodał.

Po chwili spostrzegł, że takie pytanie należałoby zadać jego małżonce. Trudno stwierdzić, czy pierwsza dama potwierdziłaby te słowa.

Ojciec o Andrzeju Dudzie

W programie "Politycy od kuchni" o życiu Andrzeja Dudy przed poznaniem małżonki mówił ojciec prezydenta Jan Duda. - Z synem spędzałem bardzo dużo czasu. Z córkami już mniej, bo miałem więcej zajęć. Cały czas byłem z dzieckiem. Wtedy, gdy żona się nie zajmowała Andrzejem, to ja się zajmowałem - podkreślał, cytowany przez "SE".

Jan Duda zaznaczał ponadto, że Andrzej Duda był dzieckiem "normalnym, bardzo interesującym się światem". Tłumaczył, że aktualny prezydent w młodości dużo czytał i chłonął idee. Dał również do zrozumienia, że mocno ukształtowało go harcerstwo.

Harcerstwo i ministrantura to są dwa skrzydła, które na młodego chłopca mają - według mnie - bardzo pozytywny wpływ - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić