Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 

Wojewódzki doigrał się. Zdjęli mu program za wywiad z Trzaskowskim

256

Kuba Wojewódzki przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych kiepską informację swoim fanom. Jego podcast "Wojewódzki i Kędzierski" w poniedziałek nie zostanie wyemitowany. Wszystko przez ostatnią rozmowę z Rafałem Trzaskowskim.

Wojewódzki doigrał się. Zdjęli mu program za wywiad z Trzaskowskim
Wojewódzki doigrał się. Zdjęli mu program za wywiad z Trzaskowskim (AKPA, AKPA)

Kuba Wojeódzki i Piotr Kędzierski niedawno ruszyli ze swoim podcastem w Onecie. Dość szybko zrobiło się głośno o tym duecie, a wszystko za sprawą ostatniej rozmowy z Rafałem Trzaskowskim. Prezydent Warszawy będąc gościem programu "Wojewódzki i Kędzierski" opowiadał o bliskich relacjach z aktorem Michałem Żebrowskim, jak i życiu w czasach studenckich.

Trzaskowski stwierdził, że Żebrowski był właścicielem "kopulodromu na Powiślu". Następnie prezydent Warszawy poszedł o krok dalej i przekroczył granicę. Polityk Platformy Obywatelskiej określił swoją osobę w latach młodzieńczych mianem "du**rza".

Wojewódzki doigrał się. Zdjęli mu program za wywiad z Trzaskowskim

Rafał Trzaskowski za swoją wypowiedź szybko przeprosił, krytykował ją również szef jego partii - Donald Tusk. Prezydentowi Warszawy dostało się też od przedstawicieli polskiej prawicy. Okazuje się, że problemy ma nie tylko polityk, ale też prowadzący program "Wojewódzki i Kędzierski".

Kuba Wojewódzki zdradził na Instagramie, że w poniedziałek jego fani nie będą mogli odsłuchać kolejnego odcinka podcastu.

W związku ze śledztwem w sprawie tzw 'du*iarza' jutrzejszy odcinek podcastu @wojewodzkikedzierski zostaje odwołany. O reszcie będziemy informować na bieżąco. Taki mamy - napisał celebryta.

Wojewódzki ograniczył możliwość komentowania wpisu na ten temat, więc jego fani nie wiedzą, co dokładnie kryje się za owym "śledztwem". Nie wiadomo, czy programowi przygląda się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, czy też szefowie Onetu ocenili, iż autorzy podcastu poszli o krok za daleko w swobodzie rozmowy.

Zobacz także: Pożar na ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić