Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Woźniak-Starak o swojej nowej roli w "Mam talent!". Tego się nie spodziewała

9

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała nam, jak odnalazła się w roli prowadzącej nową edycję programu "Mam talent!". Gwiazda telewizji TVN zdradziła, że nie spodziewała się tego, że pierwsze dni na planie będą dla niej tak ciężkie. O co chodzi? Zobaczcie nasz materiał wideo.

Woźniak-Starak o swojej nowej roli w "Mam talent!". Tego się nie spodziewała
Agnieszka Woźniak-Starak o prowadzeniu "Mam talent" (x-news.pl, Mirosław Sosnowski)

Już w pierwszy weekend marca będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek odświeżonego "Mam talent!". W tym sezonie nastąpiło sporo zmian - zmieniono design studia, za stołem jurorskim Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta zastąpili Marcin Prokop i Julia Wieniawa, a w roli prowadzących zobaczymy Jana Pirowskiego i Agnieszkę Woźniak-Starak.

Z naszą kamerą odwiedziliśmy plan nowej edycji "Mam talent!". Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o wspomnienia z pierwszych dni nagrań programu, który kochają Polacy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej w "Mam talent!": "Azja Express" była dla mnie mniej wymagająca fizycznie

Po nagraniach pierwszego odcinka ciężko było jej "wrócić do siebie i przetworzyć te wszystkie bodźce, które były na planie" - powiedziała nam prowadząca "Mam talent!".

Rozmawialiśmy z Jankiem, że oboje nie mogliśmy spać. Wróciliśmy na takiej adrenalinie i z takim zmęczeniem, że faktycznie ciężko było zasnąć. Te pierwsze dwa dni były rzeczywiście bardzo zaskakujące. Później nauczyłam się, jak oszczędzać energię i wykorzystywać każdy moment, żeby odpocząć. Śmieję się, że "Azja Express" była mniej wymagająca fizycznie, niż "Mam talent!". To było dla mnie zaskoczenie - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Jednocześnie Agnieszka Woźniak-Starak podkreśla, że praca na planie "Mam talent!" daje jej bardzo dużo radości i satysfakcji.

Cały czas powtarzam, że to jest program, który ma w sobie bardzo dużo dobrych emocji. Jeszcze tylu dobrych emocji w żadnym swoim programie nie miałam. Nie brałam udziału w czymś takim wcześniej - mówi Woźniak-Starak.

A co było warunkiem, żeby prezenterka zgodziła się prowadzić "Mam talent!"? I jak współpracuje jej się z Julią, Marcinem, Agnieszką i Jankiem? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale wideo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Dawid Kwiatkowski. Wokalista opowiedział nam m.in. o swoim najnowszym albumie zatytułowanym ''Pop Romantyk'', a także o tym, dlaczego postanowił odejść z programu ''The Voice Kids'' i jak dziś wygląda jego relacje z Cleo.

Zobaczcie cały wywiad z Dawidem Kwiatkowskim poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski: Czuję, że oddanie moich fanów wynagradza mi samotność z przeszłych czasów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić