Wrażliwy temat w "Dzień dobry TVN". Postawa Filipa Chajzera zaskakuje

4

Dość kuriozalny przebieg miał jeden z ostatnich wywiadów na antenie "Dzień dobry TVN". Widzów poruszyła postawa Filipa Chajzera, który nie zadał... ani jednego pytania. Postawę celebryty wyjaśniła jego koleżanka po fachu Małgorzata Ohme.

Wrażliwy temat w "Dzień dobry TVN". Postawa Filipa Chajzera zaskakuje
Na zdjęciu: Filip Chajzer (AKPA, AKPA)

Filip Chajzer niewątpliwie cieszy się ogromną popularnością. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Od 2019 roku razem z Małgorzatą Ohme tworzy duet prowadzących "Dzień dobry TVN".

Ostatnio ta para znów pojawiła się na antenie TVN. Podczas programu poruszony został choćby temat modelujących sylwetkę legginsów. W trakcie dyskusji z zaproszonymi gośćmi Chajzer przyjął totalnie bierną postawę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edward Miszczak będzie próbował przekonać gwiazdy TVN do przejścia?

Sporo kontrowersji wzbudziło to, że celebryta nie zadał choćby jednego pytania! Filip odezwał się dopiero pod koniec wywiadu i stwierdził, że po raz pierwszy w historii przemilczał całą rozmowę.

Skąd właśnie takie zachowanie celebryty? Małgorzata Ohme postanowiła wszystko wyjaśnić w rozmowie z Plejadą. Z jej słów wynika, że dziennikarz po prostu uznał, że w tej sprawie woli się nie wypowiadać.

Są takie wrażliwe tematy, przy których niektórzy boją się odezwać, bo cokolwiek powiedzą, będzie zwrócone przeciwko nim, a myślę, że Filip ma łatwość przyklejania sobie różnych łatek, często niesprawiedliwych, więc już na szczęście czasem woli się nie odezwać - zaznaczyła Ohme.

Małgorzata Ohme ubolewa. Chodzi o Filipa Chajzera

Prezenterka "DDTVN" oceniła też, że Chajzer należy do grona takich osób, których praktycznie każde słowo może zostać zinterpretowane w negatywny sposób. - Jestem przekonana, że gdyby ktoś inny to powiedział, to w ogóle nie byłoby to wychwycone i komentowane. Jeżeli to jest Filip, to wiemy, że zawsze będzie obrócone przeciwko niemu - spostrzegła.

Jest mi przykro, kiedy to widzę, rozumiem tę jego zachowawczość, a z drugiej strony wiem, ile go to kosztuje, bo Filip jest bardzo spontaniczny. Nawet jeśli coś powie, to nigdy nie jest to zwrócone przeciwko drugiemu człowiekowi, bo on uwielbia ludzi. Mogłabym o tym długo mówić, bo go bardzo dobrze znam - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić