oprac. Anna Ryta| 
aktualizacja 

Wstrząsające wspomnienia aktora. "Byłem nieprzytomny, a on zrobił to na pace furgonetki"

9

Matthew McConaughey przyznał w swojej książce "Greenlights", że w dzieciństwie był molestowany, a do pierwszego razu został przymuszony szantażem. Fani aktora są w szoku.

Wstrząsające wspomnienia aktora. "Byłem nieprzytomny, a on zrobił to na pace furgonetki"
Matthew McConaughey zdradził szokujące informacje ze swojego życia (ONS.pl)

Matthew McConaughey wydał autobiografię zatytułowaną "Greenlights", która przybliża nieznane dotąd fakty z życia gwiazdora. - To nie jest tradycyjny pamiętnik czy poradnik, ale raczej zestaw reguł oparty na przygodach z mojego życia. Przygodach, które były znaczące, pouczające i zabawne, czasami dlatego, że takie miały być, ale głównie dlatego, że nie próbowały takimi być - mówił. Choć już przed premierą aktor zdradził kilka smaczków z książki, dopiero teraz poznaliśmy jego szokujące wspomnienia.

McConaughey przyznał, że w wieku 15 lat został zmuszony szantażem do odbycia stosunku.

Byłem wtedy pewien, że pójdę do piekła za seks przedmałżeński. Dziś mam nadzieję, że tak nie jest - pisze 54-letni gwiazdor.

Zdradził też, że w młodości został wykorzystany.

Molestował mnie mężczyzna, gdy miałem 18 lat. Byłem nieprzytomny, a on zrobił to na pace furgonetki. Nigdy nie czułem się ofiarą. Mam wiele dowodów na to, że świat knuje, aby mnie uszczęśliwić - czytamy.

Z książki możemy dowiedzieć się także m.in. o tym, że McConaughey miał na czole 78 szwów założonych przez weterynarza, doznał 4 wstrząsów mózgu i został przyskrzyniony przez policję, kiedy biegał kompletnie nagi pod wpływem alkoholu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić