Wstydliwa wpadka Agnieszki Chylińskiej. Tak się tłumaczy

34

Agnieszka Chylińska znalazła się w gronie uczestników Sopot SuperHit Festiwalu. Niestety, w trakcie występu przytrafiła jej się zupełnie niespodziewana wpadka. Chodzi o dość wstydliwe potknięcie. Gwiazda niezwłocznie zabrała głos na ten temat.

Wstydliwa wpadka Agnieszki Chylińskiej. Tak się tłumaczy
Agnieszka Chylińska (Licencjodawca, AKPA)

Agnieszka Chylińska w piątek miała okazję zaśpiewać na festiwalu Polsatu w Operze Leśnej. Na scenie pojawiła się w gotyckiej stylizacji. Postawiła na czarną skórę, mocny makijaż, a także kostium w ciemnych barwach.

Występ rozpoczęła od życzeń z okazji Dnia Matki. Następnie zaczęła śpiewać. Najpierw wykonała utwór "Drań", a potem "Jest nas więcej" i "Kiedyś do ciebie wrócę".

Choć wykonywała piosenki z nowego repertuaru, to i tak nie obyło się bez problemów. Najwięcej kłopotów miała z "Kiedyś do ciebie wrócę".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pieniędzy nie ma i nie będzie". Członek RPP cytuje byłego ministra finansów. "Dramatu żadnego nie było"

Trudno w to uwierzyć, ale... Agnieszka Chylińska zapomniała słów swojej piosenki! Nie przeszła obok tego obojętnie. Szybko zaczęła się tłumaczyć zgromadzonej publiczności.

Przepraszam, ale tyle wzruszeń - mówiła ze sceny, cytowana przez "Fakt".

Publiczność na szczęście okazała duże zrozumienie. Uczestnicy koncertu wsparli Agnieszkę Chylińską w tym kłopotliwym momencie - sami zaśpiewali fragment, z którym artystka miała tak duży problem. To niewątpliwie piękna postawa.

Agnieszka Chylińska marzyła o występie w Sopocie

Wzruszenie Chylińskiej nie było przypadkową wymówką. Artystka na pewno musiała się zmierzyć z wieloma emocjami ze względu na to, że zawsze chciała wystąpić w Operze Leśnej w Sopocie.

Jestem trzy dni po moich urodzinach. Wczoraj na scenie otrzymałam od mojej ekipy tort i bardzo się ucieszyłam. Muszę powiedzieć, że cudownie jest mieć 47 lat i śpiewać cały czas dla ludzi. Spełniać swoje marzenia. Mam nadzieję, że dzisiaj też pokażę, że jestem osobą szczęśliwą i że cały czas ta energia gdzieś tam jest - mówiła Radiu ZET krótko przed imprezą.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić