Wybory Miss Świata. Polka robi furorę. Zobacz zdjęcie z Portoryko

109

Karolina Bielawska, obecna Miss Polonia ma teraz gorący okres. Właśnie jest na zgrupowaniu przed wyborami Miss World w Portoryko. W swoich relacjach pisze: "To raj". Trudno się dziwić, skoro jest tam obecnie tyle niebiańsko pięknych kobiet. A w szczególności nasza Polka!

Wybory Miss Świata. Polka robi furorę. Zobacz zdjęcie z Portoryko
Karolina Bielawska (Instagram)

Karolina Bielawska właśnie przeżywa przygodę życia. Intensywna praca z pewnością jest teraz dla niej przyjemnością - przebywa ona bowiem obecnie w Portoryko, gdzie wraz z innymi pięknościami z różnych zakątków świata przygotowuje się do wyborów Miss Świata.

Poczynania Miss Polonia możemy śledzić za pomocą jej mediów społecznościowych. Kandydatki do korony najpiękniejszej kobiety świata spotkały się już z burmistrzem San Juan, stolicy Portoryko, wzięły udział w konferencji prasowej, konkursach Miss Sportu i Miss Talent, a także miały czas na zwiedzanie. Nagrywały również filmiki w strojach narodowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Polka budzi zachwyt

Jak dowiedział się "Fakt", na tle stu królowych piękności, nasza kandydatka robi prawdziwą furorę. Wiele osób obstawia, że Bielawska znajdzie się w finałowej piątce, a niektórzy nawet spekulują, że sięgnie po główną nagrodę!

W internetowych rankingach Polka była już w najlepszej jedenastce. Znalazła się na trzecim, a nawet na pierwszym miejscu!

Tym bardziej mnie cieszy, że Karolina jest przez konkursowych znawców i obserwatorów typowana do miejsca w pierwszej piątce, a także do korony Miss World. Karolina jest klasą samą w sobie. Jest wykształcona, ma obycie, wysoką kulturę osobistą, robi wszystko z serca, nie zachowuje się "pod publiczkę", dlatego w pełni zasługuje na tytuł Miss Świata. Życzę jej tego! - powiedziała dziennikowi Jagoda Piątek-Włodarczyk, dyr konkursu Miss Polonia.

Werdykt poznamy 16 grudnia podczas uroczystej gali. Jak pomóc naszej reprezentantce? Wystarczy dać lajka lub skomentować Karolinę Bielawską na oficjalnej stronie internetowej www.missworld.com, na Facebooku Miss World - Poland oraz w aplikacji Mobstar. Każda taka aktywność to jeden głos dla niej!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić