Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|
aktualizacja

Skandaliczne słowa Lempart. Żołnierze to pie***eni mordercy w mundurach"

69
Podziel się:

Słynna aktywistka, liderka tzw. Strajku Kobiet wypowiedziała w środę bardzo odważne słowa. Zszokowały one opinię publiczną.

Skandaliczne słowa Lempart. Żołnierze to pie***eni mordercy w mundurach"
Marta Lempart (PAP)

Pierwszego grudnia posłowie zajmowali się projektem zaostrzającym prawo aborcyjne. Przed sejmem pojawiła się Marta Lempart, liderka Strajku Kobiet oraz kandydatka na "Warszawiankę Roku".

Szokujące słowa

Choć wiele osób wspiera aktywistkę, często jej słowa szokują opinię publiczną. Nie inaczej było i tym razem.

Obrońcy tych pier… morderców w mundurach, co wyrzucają dzieci do lasu, odgrażali się, że będą na nas składać na nas zawiadomienie do prokuratury i że będą nas pozywać. Proszę k… bardzo - pokrzykiwała aktywiska.

Później miała jeszcze kilkukrotnie krzyczeć o "mordercach w mundurach". Procesu się jednak nie obawia.

Mordercy w mundurach wyrzucają dzieci do lasu. Pozwijcie mnie, to sprawa będzie o to, że jesteście pier… mordercami w mundurach, którzy wyrzucają dzieci do lasu. Będziemy to udowadniać przed sądem, bo jak na razie to są obiecanki – dodała.

W środę Sejm zajmował się projektem opracowanym przez fundację Pro-Prawo do Życia "Stop aborcji 2021". Propozycja zakłada wprowadzenie do Kodeksu Karnego pojęcia "dziecka poczętego". Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska skierowała do marszałek Sejmu wniosek o odrzucenie w pierwszym czytaniu obywatelskiego projektu ustawy zaostrzającej przepisy aborcyjne w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
jachora
6 dni temu
Hańbą jest dla każdego polskiego patrioty wpuszczenie tego chama do polskiego sejmu
jabis
6 miesięcy temu
Do tego doprowadziła wojsko obecna władza.
posada
7 miesięcy temu
Dlaczego ta Lempart jest bezkarna. Chamskie zachowania, ubliżanie, łamanie prawa.I nic? Zwykły człowiek zaraz by znalazł opiekuna policyjnego no i kolegium, a ta wichrzycielka pozwala sobie...ciekawe pod czyją jest opieką.
Hahaha
7 miesięcy temu
Odkryła pani Lempart Amerykę! Oczywiście że żołnierze to mordercy. I to ZAWODOWI!!!!! Do tego są szkoleni i za to im podatnik płaci. Tylko po co tyle agresji??? Mam wrażenie że pani L. ze swoimi nieumundurowanymi feminibojówkami chce wygryźć mundurowych.
Don Pedro
7 miesięcy temu
Przydałby się dobry karabin snajperski
hahahaha
7 miesięcy temu
W każdym razie kamienica przy ul. Prusa 38-40 we Wrocławiu jest teraz najsłynniejsza w Polsce wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. Na początek ze strony internetowej Art. Budownictwo (aktualnie w likwidacji) wykasowano wczoraj lub dziś o poranku informację o liderach firmy pod linkiem „nasi specjaliści” , gdzie cieszyło nie tylko zdjęcie prezesa Andrzeja Lemparta ale i Marty Lempart wystylizowanej na pracownicę korpo średniego szczebla.
deweloperka
7 miesięcy temu
Marta Lempart reaguje na te zarzuty słabo. Natomiast mocno się ożywiła, kiedy zaczęły padać zarzuty, że dziadkiem Marty Lempart może być Tomasz Lempart ur. w 1910 we Lwowie syn Franciszka i Marii, znajdujący się w bazach danych IPN jako niższej rangi funkcjonariusz Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego we Wrocławiu w latach 1947-1953, później oddelegowany przez organy do służby w Z.S. "Gwardia"
Sokrates
7 miesięcy temu
Jest miara we wszystkim i określone granice, przed którymi i za którymi nie może ostać słuszność. Horacy
3333
7 miesięcy temu
Widać że ma silne zaplecze wśród ludzi jej pokroju w stolicy, zajmujących stanowiska których nie są godni. W przeciwnym przypadku nie miałaby szans na bezkarne znieważanie służb mundurowych, niszczenia mienia, działać na szkodę społeczeństwa. Tak poczynać mogą wyznawcy talmudu. Sądząc po bezkarności można zauważyć że tych wyznawców w Polsce jest bardzo dużo i funkcjonują tam gdzie nie powinno ich być. Najwidoczniej znajdują się wśród "elit" zwanych politycznymi
Anex
7 miesięcy temu
Tam gdzie nie działa prawo karne, działa inne prawo...
qość
7 miesięcy temu
Wcale mnie te słowa nie szokują. Po występie u boku krowich chłopców w Afganistanie .
Donek
7 miesięcy temu
Nikt normalny nie wybierze tej osoby na Warszawiankę Roku. Co innego gdyby była wybierana najbardziej wulgarna Warszawianka.
Donek
7 miesięcy temu
Nikt normalny nie wybierze tej osoby na Warszawiankę Roku. Co innego gdyby była wybierana najbardziej wulgarna Warszawianka.
ABCDEF
7 miesięcy temu
Jakże łatwo krytykuje się innych, a ta pani umie to robić najlepiej. A gdzie są czyny? Niech zaopiekuje się uchodźcami, weźmie do domu, nakarmi, zapewni przyszłość.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić