Wydało się! Meghan i Harry Zdradzili płeć drugiego dziecka

0

Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka. Para zdradziła płeć swojej pociechy, która niedługo ma przyjść na świat.

Wydało się! Meghan i Harry Zdradzili płeć drugiego dziecka
Meghan i Harry (Getty Images)

Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już jednego syna, który w maju skończy dwa lata. "Byli royalsi" długo starali się o drugie dziecko. Meghan w listopadzie ubiegłego roku przyznała, że była w drugiej ciąży, ale poroniła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Małżonkowie ogłosili światu, że spodziewają się rodzeństwa dla Archiego, 14 lutego. To nie jest przypadkowa data. Tego samego dnia 1984 roku księżna Diana ogłosiła, że na świat ma przyjść jej drugi syn - Harry.

Wielu dopytywało się o płeć dziecka. Para postanowiła zdradzić ją dopiero w rozmowie z Oprah Winfrey. Wyznali, że tym razem spodziewają się córki.

Para przyszłość układa sobie z dala od Pałacu Buckingham. Wiadome już jest, że Meghan i Harry do Wielkiej Brytanii nie planują wracać. Tu też ma przyjść na świat ich córka. Amerykańskie szpitale prześcigają się w stawianiu ofert dla byłej księżnej, proponując jej najlepsze warunki do porodu.

Meghan w rozmowie z Oprah wspomniała swoją pierwszą ciążę. Opowiedziała o tym, że członkowie rodziny królewskiej mieli dyskutować nad tym "jak ciemny będzie Archie". Meghan i Harry mają również żal do pałacu o to, że w przeciwieństwie do dzieci księcia Williama ich potomek nie dostał ochrony i książęcego tytułu.

Zobacz także: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić