Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Wynik wyborów we Francji. Wojciech Mann w punkt jednym zdaniem

303
Podziel się:

Wojciech Mann zabrał głos ws. wyborów we Francji. Celny komentarz przypadł do gustu internautom.

Wynik wyborów we Francji. Wojciech Mann w punkt jednym zdaniem
Wojciech Mann tak komentuje wybory we Francji (AKPA, PAP)

Wojciech Mann skomentował najnowsze wieści dot. wyborów prezydenckich we Francji. Jak wynika z pierwszych sondaży, tzw. exit poll, które pojawiły się, gdy lokale wyborcze zostały zamknięte w całym kraju, Emmanuel Macron wygrał z Marine Le Pen - i to z dużą procentową przewagą.

Emmanuel Macron zdobył 58,2 proc. głosów, co oznacza, że jego reelekcja jest niemal pewna. Na Marine Le Pen zagłosowało natomiast 41,8 proc. wyborców.

Wyniki podał Instytut Elabe i SFR, a przedstawiono je w stacji BFM TV. Pozostaje poczekać na oficjalne wyniki, gdy wszystkie głosy zostaną ostatecznie policzone przez poszczególne lokale wyborcze we Francji.

Wojciech Mann o Francuzach

Wojciech Mann nie kryje się ze swoją miłością do Francji. Jak jednak w humorystyczny sposób stwierdził, najbardziej lubi te konkretne 58,2 proc. obywateli tego kraju.

Spośród wszystkich Francuzów najbardziej lubię 58,2% głosujących. Dziękuję Panie i Panowie - czytamy krótki, acz celny wpis na Facebooku dziennikarza muzycznego.
Zgadzam się z Panem - odpisał mu internauta.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(303)
Von nogaj
2 miesiące temu
Starość nie radość. Wyschło mu juz tam w glowie
real
2 miesiące temu
I co z tym rublem, którym mieliśmy palić w piecu ??? , w ciągu 60 dni zyskał 100% na wartości. Kolega dla żartu kupił rubli za 2 tyś zł , a po dwóch miesiącach ma 4 tys.zł , czyli 100 % zysku !!! , teraz żałuje , że nie wziął kredytu na jakieś pół miliona zł , to teraz by miał okrągły milion, po odliczeniu kosztów kredytu i odsetek za 2 miesiące , na czysto by zarobił jakieś 480 tys. zł !!!
nudel
2 miesiące temu
Ważne jest,kto liczy głosy
Ojoj
2 miesiące temu
Czyli wspieranie bandyty po ataku na Krym i wschódd Ukrainy w wykonaniu między innymi tego makarona to jest coś do lubienia?po za tym sprzedawanie broni ruskim przez żabojady to jest coś do lubienia? Collcenter z morderca to jest cos do lubienia?
Xxxx
2 miesiące temu
Macron pacholek klausa schwab,przekret wyborczy,wazne kto liczy a nie glosuje,chyba zapomieli kto chcial ich dojechac podczas pandemi za takie slowa to dla mnie juz nie czlowiek ktory moze rzadzic
fenomenalne m...
2 miesiące temu
Żaby chyba dostali syndromu sztokholmskiego. Dwa lata ich meczył, wprowadził im godzinę policyjną, wyjście z domu 2x dziennie, paszporty by wejśc do restauracji, przeczołgał żółte kamizelki, a teraz wybrali go jeszcze raz :D
to123
2 miesiące temu
Może to i lepiej że wygrał Makaron, ale 4 osoby głosowały na 10 głosowały na Marine Le Pen. czy Oni są gorszego sortu? To też ludzie i też mają prawo do swoich poglądów. Pan Makaron nie jest ideałem, i osobiście Go nie lubię. Wystarczy sobie przypomnieć jak traktował swoich obywateli- protest żółtych kamizelek...
pawel-
2 miesiące temu
mąż babci wygrał ?
Prawda
2 miesiące temu
Co podpisał Lech Kaczyński? Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego. 2. Państwa mają obowiązek zapewnić skuteczność prawa unijnego. 3. Krajom członkowskim nie wolno jest wprowadzać przepisów prawa krajowego, które byłyby sprzeczne z prawem unijnym. 4. W razie sprzeczności przepisów prawa unijnego i krajowego, zastosowanie mają przepisy prawa unijnego. 5. Późniejsze prawo krajowe nie deroguje wcześniejszego prawa To nie przez Tuska i opozycję Polska nie dostaje dotacji, tylko przez PiS, konfederację, Kaję Godek, Rydzyka i inne konserwatywno religijne partie i środowiska a przede wszystkim przez Jarosława Kaczyńskiego. Lech Kaczyński podpisał umowę, a tym samym zobowiązał siebie i Polskę do przestrzegania zasad umowy z Unią Europejską, które jego brat Jarosław Kaczyński i jego partia oraz wspomniane osoby łamią. Prawica narzeka, że Unia Europejska narzuca Polsce wartości, model społeczno kulturowy itd i jednocześnie prawica chronią religię i kulturę łacińską, którą kiedyś narzuciły Polsce te same państwa, które obecnie nazywają się Unią Europejską.
Rozum
2 miesiące temu
Ponad 163 miliardy euro - tyle pieniędzy przez 15 lat Polska dostała z Unii Europejskiej (UE). W tym samym czasie do unijnego budżetu wpłaciliśmy 53 miliardy. Zestawienie transferów pieniędzy między Polską a Unią Europejską (od maja 2004 r. do końca marca 2019 r.) opublikowało na swojej stronie internetowej Ministerstwo Finansów Do momentu wstrzymania dotacji Polska wzięła od Unii Europejskiej aż 181 miliardów euro. Unia Europejska uzależnia dotacje od przestrzegania wartości Unii Europejskiej! Lewica jest tą partią w Polsce, która najbardziej podziela unijne wartości a od unijnych wartości uzależnione są dotacje a od unijnych dotacji zależna jest Polska i los każdego Polaka! Dzięki unijnym dotacjom : wiele polskich zabytków zostało poddane renowacji (np osiedle księży młyn w Łodzi), wiele przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych powstało i rozwinęło się dzięki unijnym dotacjom, dzięki unijnym dotacjom wiele polskich szkół zostało wyremontowanych i z unijnych dotacji kupiono wiele laptopów do szkół. Bądźmy rozsądni. Jak lewica wygra wybory to znowu będziemy mieli dotacje oraz otrzymamy jeszcze więcej dotacji niż kiedykolwiek, Polska całkowicie lub częściowo wyjdzie z kryzysu WYWOŁANEGO wybrykami pis (i innymi czynnkinami), zakończy się wojna polsko Polska, Polska będzie miała sojuszników, Polska będzie pogodzona z NATO oraz z Unią Europejską Stanami Zjednoczonymi i całym zachodem. Ukraina PODZIELA UNIJNE i zachodnie WARTOŚCI A Unia Europejska i zachód uzależniają wsparcie militarne, finansowe, gospodarcze, humanitarne itd właśnie od przestrzegania ich zachodnich wartości! I między innymi dlatego cała unia Europejska oraz zachód stoją po stronie Ukrainy!
Cywilizowany
2 miesiące temu
niedługo z powodu gigantycznej podwyżce węgla niektóre rodziny będą marznąć bo nie będzie ich stać na opał, ale ważne, że będziemy marznąć w duchu prawdziwie katolickim. Oraz z powodu infalcji i podatków, które pis mnoży na potęgę Polacy umrą z głodu a potem będą pod zaborem rosyjskim u Putina i polski na mapie nie będzie ale za to będzie wszystko w duchu konserwatywno katolickim! Wartości dla pisu, konfederacji i środowisk prawicowo religijnych są najważniejsze, zwłaszcza te, które Polska przyjęła pod przymusem i groźbą wojny! Polska przyjęła chrzest pod przymusem i groźbą wojny! Polska prawica czepia się jej, że Unia Europejska narzuca Polsce wartości i jednocześnie prawica chroni wiarę i ideologię narzuconą nam przez te same państwa, które obecnie nazywają się Unią Europejską.
Paulus
2 miesiące temu
Tak makaron skąpany jest w krwi niewinnych. Sprzedawał ruskim broń wraz z niemcami i austraikami. Teaz zabijani codziennie na Ukrainie powinni go nachodzić w wersalu i obdzierać go żywcem ze skóry.
Prokurator
2 miesiące temu
Wzywa się wszystkich obywateli R.P. o doprowadzenie dobrowolne lub siłą do najbliższej jednostki Policji: Jarosława K. syna Rajmunda, Antoniego M. syna Zdzisława, Mateusza M. syna Kornela, Beatę Sz. z domu K. córkę Zygmunta, którzy są oskarżenie o prowadzenie partii PiS organizacji o znamionach zorganizowanej grupy przestępczej, która od 2014 roku działa na szkodę Rzeczpospolitej Polskiej, na szkodę obywateli Rzeczpospolitej Polskiej i na kożyść państwa obcego, Federacji Rosyjskiej. Każdy kto będzie ukrywać wyżej wymienionych i głosować na wyżej wymienioną grupę przestępczą będzi obięty wieczną infamią i hańbą oraz okrzyknięty zdrajcą Polski.
Hieronim
2 miesiące temu
Do PiSowców. Mam pytanie jak mozecie innych wyzywać od lewaków, zarzucać P. Prezydentowi Lechowi Wałęsie wspólpracę z SB, a jednocześnie głosować na bolszewicką partię PiS, w której czynnie działają zbrodniarze komunistyczni tacy jak, komunistyczny prokurator, zbrodniarz okresu Stanu Wojennego Stanisław Piotrowicz, komunistyczny zbrodniarz, sędzia okresu PRL Andrzej Kryże, komunistyczny zbrodniarz oficer SB Stanisław Jasinski, TW SB, agent GRU i KGB/SWZ FR Antoni Macierewicz (jeśli to jego prawdziwe nazwisko), czy Leonard Krasulski zbrodniarz który ma na rękach krew polskich patriotów, robotników zastrzelonych na Wybrzeżu w grudniu 1970 roku. Jacy z was chrześcijanie, widząc drzazgę w oku Prezydenta Wałęsy, nie widzicie belki w oku PiSu. Jesteście pseudo Polakami i pseudo chrześcijanami jak ten wasz agent z Torunia biznesmen Tadeusz Kordaszewski vel Rydzyk. Wstydźcie się, nie macie honoru i uczciwosci za grosz.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić